'Standard stuurt Club Brugge wandelen: bod geweigerd'

door
'Standard stuurt Club Brugge wandelen: bod geweigerd'

In Youth We Trust. Niet zo lang geleden was het de slogan van aartsrivaal Anderlecht, maar door de financiële perikelen is ook Standard nu genoodzaakt om de kaart van de jeugd te trekken. Alleen dreigen een aantal goudhaantjes de Rouches vroegtijdig te verlaten.

Zo weigert Lucas Noubi om zijn aflopend contract te verlengen ,waardoor de Luikenaars de 19-jarige verdediger mogelijk nu al van de hand moeten doen. Hetzelfde geldt voor doelman Matthieu Epolo, die onder de lat nochtans de eveneens vertrekkende Arnaud Bodart moet vervangen.

LEES OOK: Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Club wil Makembo

Ook bij het tweede elftal, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Challenger Pro League, dreigt straks een leegloop. Al blijkt men in Sclessin niet van plan om iedereen zomaar te laten gaan. In het dossier van Noah Makembo zou Standard volgens Sudinfo voorlopig alleszins dwarsliggen.

Een tijdje geleden geraakte al bekend dat de 17-jarige middenvelder op de verlanglijst stond van Club Brugge, waar naar verluidt zelfs al een driejarig contract voor hem klaarligt. De krant bevestigt nu dat er zowel op persoonlijk als clubniveau momenteel onderhandelingen aan de gang zijn.

Standard ligt dwars

Een doorbraak lijkt evenwel nog niet voor meteen, want hoewel het elke euro kan gebruiken zou Standard zich niet kunden vinden in het aanbod van Blauw-Zwart. Makembo ligt nog maar één jaar vast in Luik, maar via een optie in zijn contract kan Standard die verbintenis wel openbreken.

Of dat nog zal gebeuren valt wel te betwijfelen. Het toptalent zou tenslotte verbolgen zijn dat beloftes om aan te sluiten bij de A-kern niet werden nageleefd. De marktwaarde van Makembo, die ook in Brugge weliswaar eerst nog zou rijpen bij Club NXT, wordt op net geen half miljoen geschat.

Denkt u dat Standard overstag zal gaan?

Meest recent

Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

23
23
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

71
71
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

133
133
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

30
30
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

176
176
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

171
171
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

213
213
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

130
130
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

307
307
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

124
124
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

94
94
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

139
139
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

265
265
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

471
471
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

496
496
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

49
49
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

278
278
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

249
249
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

67
67
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

191
191
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

536
536
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

223
223
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

144
144
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

209
209
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

125
125

Meer sportnieuws