'KV Mechelen boekt woekerwinst met transfer'

384 stemmen
'KV Mechelen boekt woekerwinst met transfer'

KV Mechelen beleeft een drukke periode. Niet alleen omdat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volop aan de gang is, maar ook omdat er momenteel heel wat beweegt op het vlak van transfers. Helaas voor Malinwa is dat wel vooral aan uitgaande zijde.

Er is natuurlijk de veelbesproken soap rond Ngal'ayel Mukau, die enkele dagen geleden zijn transfer naar Club Brugge zag afspringen, maar wel nog gegeerd blijft door verschillende buitenlandse teams. Daarnaast moest KVM dinsdagavond ook afscheid nemen van Munashe Garananga.

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen verdient stevig aan Garananga

Dat is opmerkelijk, want de Zimbabwaanse verdediger was pas in februari neergestreken Achter de Kazerne. Dat was toen als vervanger van Jordi Vanlerberghe, die naar Bröndby vertrokken was. Maar nu zet Garananga zelf de stap naar een Deense topclub, want hij tekende bij FC Kopenhagen.

Voor KV Mechelen is dat uiteraard een stevige aderlating, want Garananga was een belangrijke pion in de defensie. Maar de club werd niet verrast door de transfer, want ze kenden het potentieel van de speler en waren zich bewust van de grote interesse.

Transfersom van 5 miljoen inclusief bonussen

Bovendien doet KVM op financieel vlak een uitstekende zaak. Het betaalde vijf maanden geleden 500.000 euro om Garananga weg te halen bij Sheriff Tiraspol, maar verkoopt hem nu voor een veelvoud van dat bedrag.

Gazet van Antwerpen weet dat Kopenhagen maar liefst 4 miljoen euro op tafel legt, waar nog 1 miljoen aan bonussen bovenop kunnen komen. De Denen moesten diep in de buidel tasten, want ook Mönchengladbach, Real Betis en Leicester City lagen nog op de loer.

🚀

Goede deal voor KV Mechelen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

24
24
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

43
43
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

71
71
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

38
38
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

233
233
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

350
350
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

119
119
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

449
449
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

494
494
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws