'Dortmund spoelt CL-kater door met knaltransfer'

door
'Dortmund spoelt CL-kater door met knaltransfer'

Borussia Dortmund hoopte op een sprookje in de finale van de Champions League, maar stuitte op het onoverwinnelijke Real Madrid. De Duitsers willen die kater nu doorspoelen met een mooie transfer.

Dortmund had in de eerste helft de kansen om de score te openen, maar liet dat na. Real maakte optimaal gebruik van dat gebrek aan efficiëntie en sloeg na de pauze toe via Dani Carvajal. Ian Maatsen gaf de bal daarna knullig weg aan Jude Bellingham, die Vinicius Junior de beslissende 0-2 voorschotelde.

LEES OOK: Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

Maatsen naar Dortmund?

Ondanks zijn ongelukkige optreden in de finale kende Maatsen wel een uitstekende tweede seizoenshelft bij Dortmund. De jonge Nederlander wordt gehuurd van Chelsea en keert in principe in de zomer terug naar Londen. 

Volgens Ekrem Konur wil Dortmund Maatsen echter definitief overnemen. De 22-jarige linkerpoot maakte indruk in het Signal Iduna Park, met 2 goals en 2 assists in 16 optredens. Zijn contract bij Chelsea loopt nog tot midden 2026, en volgens Transfermarkt moet hij 40 miljoen euro kosten, al is er sprake van een afkoopclausule in zijn contract.

Geen EK

Opvallend: ondanks zijn goede seizoen kreeg Maatsen geen plek in de EK-selectie van Ronald Koeman. Dat geeft hem deze zomer wat meer tijd om te focussen op zijn toekomst.

En die toekomst ligt misschien ook wel bij Bayern München, dat volgens GiveMeSport eveneens geïnteresseerd is in Maatsen. Bij Der Rekordmeister zou hij Alphonso Davies kunnen opvolgen.

Waar speelt Maatsen volgend seizoen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

201
201
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

160
160
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

169
169
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

277
277
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

377
377
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

237
237
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

565
565
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

196
196
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

32
32
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

539
539
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1323
1323
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

415
415
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

395
395
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

294
294
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

519
519
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

401
401
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3112
3112
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

795
795
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

483
483
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

367
367

Meer sportnieuws