'Club Brugge haalt adem: Yaremchuk vindt nieuwe club'

door
'Club Brugge haalt adem: Yaremchuk vindt nieuwe club'

Club Brugge wacht ongetwijfeld opnieuw een drukke transferzomer. Blauw-Zwart wil zich versterken waar mogelijk met het oog op de Champions League, maar moet ook enkele uitgaande dossiers behandelen. Eén daarvan is dat van spits op overschot Roman Yaremchuk.

De 28-jarige Oekraïner werd eind augustus 2022 weggeplukt bij Benfica voor 17 miljoen euro. Maar zijn passage in Brugge werd een grote tegenvaller. Yaremchuk scoorde amper 6 goals in 32 optredens voor de Bruggelingen en mocht al snel beschikken.

LEES OOK: Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Valencia

Yaremchuk werd in september 2023 op huurbasis gestald bij Valencia, maar kon ook in Spanje niet overtuigen. Hij scoorde 4 keer in 29 optredens, opnieuw magere statistieken. Valencia is dan ook niet geneigd om de spits definitief over te nemen, waardoor er nog steeds een vraagteken staat achter de toekomst van Yaremchuk.

Volgens Radio Marca had UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen, die daarmee in Spanje zou kunnen blijven. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 49-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst stond.

Transfer naar Trabzonspor bijna rond

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verliepen. De peperdure flop moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Volgens Fotomac zou het dossier nu wel eens in een stroomversnelling terecht kunnen komen. Trabzonspor zou de laatste hand aan het leggen zijn aan een transfer van Yaremchuk en Club Brugge te kunnen overtuigen. Het is niet duidelijk hoeveel Trabzonspor zou betalen aan de Belgische landskampioen.

Mooie club?

Meest recent

Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

38
38
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

18
18
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

130
130
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

126
126
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

564
564
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

237
237
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

200
200
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

85
85
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

203
203
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

81
81
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

183
183
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

140
140
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

131
131
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

306
306
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

318
318
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

550
550
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

226
226
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

290
290
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

241
241
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

157
157
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

134
134
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

415
415
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

481
481
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

404
404

Meer sportnieuws