'Man City berooft Dortmund van sterkhouder'

door
'Man City berooft Dortmund van sterkhouder'

Manchester City kroonde zich voor de vierde keer op een rij tot kampioen van England. Een record, maar de honger is nog niet gestild in Manchester. Eén pion van Borussia Dortmund moet de rangen komen versterken.

City hield nog net Arsenal af in de Premier League en is meer dan ooit dé dominante ploeg in Engeland. Maar ze willen de goede lijn gewoon doortrekken in het Etihad Stadium, en daarvoor zijn ze bereid om te investeren in de ploeg.

LEES OOK: Woedende Kompany verliest kalmte en haalt ongezien uit

City scout Maatsen

Volgens TBR Football stuurde City scouts naar de halve finale van de Champions League tussen Borussia Dortmund en PSG om Ian Maatsen te bekijken. De jonge Nederlander van 22 speelde zich dit seizoen in de kijker bij Dortmund, dat hem huurt van Chelsea. Maatsen was dit seizoen goed voor 16 duels in de Bundesliga (2 goals, 2 assists).

City zal wel stevig in de buidel moeten tasten. Maatsen heeft nog een contract tot midden 2026 bij Chelsea en moet volgens Transfermarkt 40 miljoen euro kosten. Al is dat zeker geen onoverkomelijk bedrag voor de Citizens.

Geen EK voor Maatsen

Opvallend: Maatsen maakt geen deel uit van de Nederlandse EK-selectie. Ondanks zijn goede seizoen werd hij gepasseerd door bondscoach Ronald Koeman.

In de Champions League-finale speelde Maatsen een ongelukkige hoofdrol. Hij gaf de bal zomaar weg in de tweede helft, waarna Vinicius Junior Real Madrid op een 0-2 zette. Met een mooie transfer zou de Nederlander de nederlaag kunnen doorspoelen.

Goede speler?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

55
55
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

101
101
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

26
26
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

130
130
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

154
154
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

86
86
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

207
207
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

185
185
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

115
115
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

86
86
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

98
98
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

182
182
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

443
443
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

118
118
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

573
573
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

823
823
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

448
448
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

343
343
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

126
126
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

176
176
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

172
172
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

182
182
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

440
440
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

74
74

Meer sportnieuws