TRANSFERUURTJE: 'Club verbaast met oude bekende, jackpot Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club verbaast met oude bekende, jackpot Anderlecht'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Het Nieuwsblad vernam via Deense bronnen dat de 22-jarige Armin Gigovic opnieuw in beeld is bij Club Brugge. Recent kondigde Gigovic alvast zijn afscheid aan bij FC Midtjylland, dat de tweevoudig international huurde van FK Rostov. Daar ligt Gigovic nog maar een jaartje vast. Door de oorlog met Oekraïne kan hij bovendien eventueel eerst nog een jaar worden gehuurd. Een buitenkans dus voor Club, dat ongetwijfeld wel niet als enige gegadigde op de loer ligt.

O Jogo schrijft dat de transfer van Zeno Debast naar Sporting normaal gezien nog voor de start het EK zal worden aangekondigd. Bij Record beweert men intussen dat Manchester United concreet werk aan de komst van Gonçalo Ignacio, die zo'n 60 miljoen euro moeten kosten. Een deel van de opbrengsten, naar verluidt een slordige 18 miljoen euro, zal immers gebruikt worden om zelf versterking - lees: Debast - te halen.

Volgens De Telegraaf kreeg Owen Wijndal te horen dat hij niet in de plannen voor volgend seizoen voorkomt bij moederclub Ajax en andere oorden moet opzoeken. Wijndal zal dus een nieuwe werkgever moeten zoeken, want het lijkt intussen ook te laat om alsnog bij Antwerp te blijven. Daar zouden ze met de Argentijn Ayrton Costa intussen al bijna een nieuwe linksachter beet hebben. Bovendien zou een definitieve transfer wellicht te duur uitvallen voor de Great Old.

Volgens ButFootballClub trekken onder meer Olympique Lyon, RC Lens en Lille OSC aan de mouw van Kévin Denkey. Bij BAF Media beweert men dan weer dat AS Monaco het meest concreet is voor de topschutter. Daar zou men in Denkey een ideale optie zien om het mogelijke vertrek van Wissam Ben Yedder op te vangen.

Buitenland

Chelsea wil deze zomer eindelijk definitief van Romelu Lukaku verlost raken nadat hij de voorbije twee seizoenen verhuurd werd. Mogelijk kan Napoli een uitkomst bieden. Dat gaat Antonio Conte aanstellen als nieuwe trainer. Corriere dello Sport bevestigt nu dat Lukaku een optie is, al volgt Napoli nog heel wat andere spitsen. Er wordt verwacht dat er uiteindelijk wel een deal gesloten zal kunnen worden voor een som van 20 à 25 miljoen.

Volgens Florian Plettenberg, transferexpert bij Sky Sports Germany, heeft Vincent Kompany aan het Bayern-bestuur duidelijk gemaakt dat hij Alphonso Davies absoluut wil houden. Er zouden inmiddels al nieuwe gesprekken hebben plaatsgevonden tussen de sportieve leiding en het kamp-Davies, waar ze een monstersalaris eisen.

Volgens Cadena Ser is Deco, sportief directeur van FC Barcelona, een grote liefhebber van Amadou Onana. In zijn ogen zou Onana een geschikte toevoeging aan het Catalaanse middenveld zijn. Desondanks is een overstap naar Barcelona op dit moment erg onwaarschijnlijk. Door de financiële situatie van de club, zou het onmogelijk zijn om hem te registreren voor de competitie.

De Catalaanse grootmacht maakte vorige week ook de aanstelling van Hansi Flick bekend. Volgens SPORT legde Barça inmiddels al een aanbieding neer voor Joshua Kimmich, die Flick nog kent van bij Bayern München. Die werd geweigerd door de speler en zijn entourage, maar er zou snel een nieuwe poging volgen. En zodra een akkoord is gevonden over de persoonlijke voorwaarden, zouden de onderhandelingen op clubniveau gestart worden.

POLL: Zal Debast naar Sporting verkassen?

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

42
42
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

16
16
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

145
145
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

68
68
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

160
160
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

216
216
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

128
128
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

38
38
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1306
1306
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

119
119
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

380
380
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

138
138
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

244
244
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

95
95
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

71
71
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

94
94
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

149
149
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

324
324
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

600
600

Meer sportnieuws