'Club klopt zich op de borst: Yaremchuk vindt akkoord'

door
'Club klopt zich op de borst: Yaremchuk vindt akkoord'

Terwijl alles in gereedheid wordt gebracht voor het verwachte titelduel tegen Cercle Brugge, werkt de sportieve leiding van Club Brugge ook al naar komend seizoen toe. Het belooft immers een drukke transferzomer te worden. Daarin zal men ook een oplossing voor Roman Yaremchuk moeten vinden.

Hoewel er nog geen uitsluitsel volgde over de trainerspositie, is Club al bezig met het ontrollen van de transferplannen. Igor Thiago werd enkele maanden geleden bijvoorbeeld al verkocht aan Brentford FC. Met Ardon Jashari werd al een eerste aanwinst vastgelegd, terwijl nummer twee Zaid Romero eveneens in aantocht zou zijn.

Er ligt echter nog veel meer werk op de plank. Om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, zal nog meer versterking nodig zijn. Bovendien komen nog meer spelers uit de huidige kern in aanmerking voor een vertrek. En tot slot zal men ook een beslissing moeten nemen over de verhuurde spelers die straks weer terugkeren naar Brugge.

LEES OOK: KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Weg bij Valencia

Eén daarvan is Yaremchuk. De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken, maar viel door de mand. Dit seizoen wordt hij dan ook verhuurd aan Valencia CF. Bij Los Che kende de international een moeizame start, inmiddels versierde hij er echter al een dertiental basisplaatsen.

Maar Relevo liet begin deze maand verstaan dat een verlengd verblijf niet aan de orde is. In de huidige huurdeal wordt een groot deel van de salariskosten gedragen door Club. Valencia zou niet in staat zijn om het volledige loon, zo'n 2 miljoen euro, over te nemen. En voor een eventuele transfersom zijn al helemaal geen middelen voorradig.

Onderhandelingen lopen

En dus zal men elders een oplossing moeten vinden. Vanuit Spanje zou Las Palmas inmiddels interesse tonen om de huurbeurt over te nemen. Maar vooral de Turkse bekefinalist Trabzonspor blijft behoorlijk concreet. Volgens het medium Takvim werd Yaremchuk inmiddels overtuigd door de werkgever van Rode Duivel Thomas Meunier en zou men in grote lijnen rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Het wordt nu dus zaak om een akkoord op clubniveau te vinden. Daarbij wordt niet gespecificeerd of onderhandeld wordt over een nieuwe huurbeurt al dan niet een permanente transfer.

Club heeft Yaremchuk te snel afgeschreven ...

Meest recent

De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

5
5
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

19
19
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

7
7
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

63
63
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

102
102
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

43
43
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

318
318
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

146
146
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

53
53
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

167
167
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

36
36
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

294
294
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

256
256
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

32
32
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

322
322
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

222
222
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

281
281
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

221
221
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

242
242
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1026
1026
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

191
191
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

815
815
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

571
571
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

540
540
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

278
278

Meer sportnieuws