'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

door
'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

Zondag is het nog de beurt aan Ferran Jutglà om de geblesseerde Igor Thiago te vervangen, maar vermits hij na dit seizoen naar de Premier League verhuist moet Club Brugge volgende zomer ook de transfermarkt op om de grote schoenen van de Braziliaanse spits te vullen. Of komt de oplossingen uit interne hoek?

Tenslotte keren Romeo Vermant en Roman Yaremchuk terug van hun uitleenbeurten aan respectievelijk Westerlo en Valencia. Die eerste krijgt wellicht opnieuw zijn kans in Jan Breydel, maar in het geval van de 28-jarige Oekraïner lijkt zulk een scenario uitgesloten. Liefst blijft hij in Valencia, dat evenwel niet van plan is om hem definitief in huis te halen.

LEES OOK: 'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

Yaremchuk naar Turkije?

En dus moeten alle partijen elders op zoek naar een oplossing. Mogelijk komt die wel nog uit Spanje, want volgens Radio Marca heeft UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 48-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst staat.

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verlopen. De peperdure flop, voor wie Vincent Mannaert destijds een record van maar liefst 17 miljoen op tafel legde, moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Prijskaartje: 4 miljoen?

Eerder geraakte wel al bekend dat Club haar investering zoveel mogelijk hoopt te recupereren. Nochtans bedraagt de marktwaarde van Yaremchuk, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, tegenwoordig nog maar een viertal miljoen. Bovendien kan ook zijn salaris een struikelblok vormen. Zo bleek de totale operatie te duur uit te vallen voor Valencia.

Ondanks de Brugse hoop om het verlies in te perken zal Club mogelijk dus toch wat water bij de wijn moeten doen om tegemoet te komen aan de genoemde gegadigden, die niet in staat lijken om te voldoen aan de verwachtingen. Al kan behalve de toenemende belangstelling ook een geslaagd EK helpen om Yaremchuk zijn prijskaartje weer op te drijven.

Club hoopt op opbod

Wie weet komen er in dat geval ook nog kapitaalkrachtigere ploegen die over meer middelen beschikken aankloppen. Hoewel het nog niet helemaal uitgesloten is dat Yaremchuk opnieuw zal worden verhuurd wil Club de spits, goed voor amper zes treffers en drie assists in 32 optredens voor Blauw-Zwart, alleszins bij voorkeur definitief van de hand doen.

Hoeveel is Yaremchuk volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

24
24
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

41
41
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

82
82
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

132
132
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

212
212
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

140
140
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

306
306
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

687
687
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

72
72
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

734
734
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

174
174
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

465
465
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

592
592
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

71
71
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

157
157
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

165
165
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

63
63
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

155
155
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

88
88
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

177
177
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

80
80
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

149
149
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

38
38
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

180
180
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

629
629

Meer sportnieuws