'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

door
'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

Zondag is het nog de beurt aan Ferran Jutglà om de geblesseerde Igor Thiago te vervangen, maar vermits hij na dit seizoen naar de Premier League verhuist moet Club Brugge volgende zomer ook de transfermarkt op om de grote schoenen van de Braziliaanse spits te vullen. Of komt de oplossingen uit interne hoek?

Tenslotte keren Romeo Vermant en Roman Yaremchuk terug van hun uitleenbeurten aan respectievelijk Westerlo en Valencia. Die eerste krijgt wellicht opnieuw zijn kans in Jan Breydel, maar in het geval van de 28-jarige Oekraïner lijkt zulk een scenario uitgesloten. Liefst blijft hij in Valencia, dat evenwel niet van plan is om hem definitief in huis te halen.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Yaremchuk naar Turkije?

En dus moeten alle partijen elders op zoek naar een oplossing. Mogelijk komt die wel nog uit Spanje, want volgens Radio Marca heeft UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 48-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst staat.

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verlopen. De peperdure flop, voor wie Vincent Mannaert destijds een record van maar liefst 17 miljoen op tafel legde, moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Prijskaartje: 4 miljoen?

Eerder geraakte wel al bekend dat Club haar investering zoveel mogelijk hoopt te recupereren. Nochtans bedraagt de marktwaarde van Yaremchuk, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, tegenwoordig nog maar een viertal miljoen. Bovendien kan ook zijn salaris een struikelblok vormen. Zo bleek de totale operatie te duur uit te vallen voor Valencia.

Ondanks de Brugse hoop om het verlies in te perken zal Club mogelijk dus toch wat water bij de wijn moeten doen om tegemoet te komen aan de genoemde gegadigden, die niet in staat lijken om te voldoen aan de verwachtingen. Al kan behalve de toenemende belangstelling ook een geslaagd EK helpen om Yaremchuk zijn prijskaartje weer op te drijven.

Club hoopt op opbod

Wie weet komen er in dat geval ook nog kapitaalkrachtigere ploegen die over meer middelen beschikken aankloppen. Hoewel het nog niet helemaal uitgesloten is dat Yaremchuk opnieuw zal worden verhuurd wil Club de spits, goed voor amper zes treffers en drie assists in 32 optredens voor Blauw-Zwart, alleszins bij voorkeur definitief van de hand doen.

Hoeveel is Yaremchuk volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

48
48
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

88
88
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

39
39
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

243
243
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

129
129
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

431
431
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

448
448
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

688
688
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

592
592
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

540
540
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws