'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

door
'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

Zondag is het nog de beurt aan Ferran Jutglà om de geblesseerde Igor Thiago te vervangen, maar vermits hij na dit seizoen naar de Premier League verhuist moet Club Brugge volgende zomer ook de transfermarkt op om de grote schoenen van de Braziliaanse spits te vullen. Of komt de oplossingen uit interne hoek?

Tenslotte keren Romeo Vermant en Roman Yaremchuk terug van hun uitleenbeurten aan respectievelijk Westerlo en Valencia. Die eerste krijgt wellicht opnieuw zijn kans in Jan Breydel, maar in het geval van de 28-jarige Oekraïner lijkt zulk een scenario uitgesloten. Liefst blijft hij in Valencia, dat evenwel niet van plan is om hem definitief in huis te halen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Yaremchuk naar Turkije?

En dus moeten alle partijen elders op zoek naar een oplossing. Mogelijk komt die wel nog uit Spanje, want volgens Radio Marca heeft UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 48-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst staat.

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verlopen. De peperdure flop, voor wie Vincent Mannaert destijds een record van maar liefst 17 miljoen op tafel legde, moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Prijskaartje: 4 miljoen?

Eerder geraakte wel al bekend dat Club haar investering zoveel mogelijk hoopt te recupereren. Nochtans bedraagt de marktwaarde van Yaremchuk, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, tegenwoordig nog maar een viertal miljoen. Bovendien kan ook zijn salaris een struikelblok vormen. Zo bleek de totale operatie te duur uit te vallen voor Valencia.

Ondanks de Brugse hoop om het verlies in te perken zal Club mogelijk dus toch wat water bij de wijn moeten doen om tegemoet te komen aan de genoemde gegadigden, die niet in staat lijken om te voldoen aan de verwachtingen. Al kan behalve de toenemende belangstelling ook een geslaagd EK helpen om Yaremchuk zijn prijskaartje weer op te drijven.

Club hoopt op opbod

Wie weet komen er in dat geval ook nog kapitaalkrachtigere ploegen die over meer middelen beschikken aankloppen. Hoewel het nog niet helemaal uitgesloten is dat Yaremchuk opnieuw zal worden verhuurd wil Club de spits, goed voor amper zes treffers en drie assists in 32 optredens voor Blauw-Zwart, alleszins bij voorkeur definitief van de hand doen.

Hoeveel is Yaremchuk volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

15
15
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

71
71
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

97
97
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

72
72
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

80
80
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

239
239
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

313
313
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

297
297
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

77
77
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

344
344
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

197
197
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

288
288
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

87
87
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

582
582
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

340
340
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

351
351
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

562
562
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

308
308
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

166
166
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

525
525
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

748
748
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

93
93
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

287
287
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

260
260

Meer sportnieuws