'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

door
'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

Zondag is het nog de beurt aan Ferran Jutglà om de geblesseerde Igor Thiago te vervangen, maar vermits hij na dit seizoen naar de Premier League verhuist moet Club Brugge volgende zomer ook de transfermarkt op om de grote schoenen van de Braziliaanse spits te vullen. Of komt de oplossingen uit interne hoek?

Tenslotte keren Romeo Vermant en Roman Yaremchuk terug van hun uitleenbeurten aan respectievelijk Westerlo en Valencia. Die eerste krijgt wellicht opnieuw zijn kans in Jan Breydel, maar in het geval van de 28-jarige Oekraïner lijkt zulk een scenario uitgesloten. Liefst blijft hij in Valencia, dat evenwel niet van plan is om hem definitief in huis te halen.

LEES OOK: Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Yaremchuk naar Turkije?

En dus moeten alle partijen elders op zoek naar een oplossing. Mogelijk komt die wel nog uit Spanje, want volgens Radio Marca heeft UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 48-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst staat.

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verlopen. De peperdure flop, voor wie Vincent Mannaert destijds een record van maar liefst 17 miljoen op tafel legde, moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Prijskaartje: 4 miljoen?

Eerder geraakte wel al bekend dat Club haar investering zoveel mogelijk hoopt te recupereren. Nochtans bedraagt de marktwaarde van Yaremchuk, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, tegenwoordig nog maar een viertal miljoen. Bovendien kan ook zijn salaris een struikelblok vormen. Zo bleek de totale operatie te duur uit te vallen voor Valencia.

Ondanks de Brugse hoop om het verlies in te perken zal Club mogelijk dus toch wat water bij de wijn moeten doen om tegemoet te komen aan de genoemde gegadigden, die niet in staat lijken om te voldoen aan de verwachtingen. Al kan behalve de toenemende belangstelling ook een geslaagd EK helpen om Yaremchuk zijn prijskaartje weer op te drijven.

Club hoopt op opbod

Wie weet komen er in dat geval ook nog kapitaalkrachtigere ploegen die over meer middelen beschikken aankloppen. Hoewel het nog niet helemaal uitgesloten is dat Yaremchuk opnieuw zal worden verhuurd wil Club de spits, goed voor amper zes treffers en drie assists in 32 optredens voor Blauw-Zwart, alleszins bij voorkeur definitief van de hand doen.

Hoeveel is Yaremchuk volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

38
38
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

8
8
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

53
53
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

12
12
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

120
120
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

64
64
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

55
55
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

65
65
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

16
16
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

161
161
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

189
189
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

254
254
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

94
94
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

77
77
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

462
462
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

272
272
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

337
337
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

580
580
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

309
309
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

56
56
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

102
102
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

207
207
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

68
68
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

273
273

Meer sportnieuws