'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

1032 stemmen
'Club Brugge opgelucht: Yaremchuk-deal in de maak'

Zondag is het nog de beurt aan Ferran Jutglà om de geblesseerde Igor Thiago te vervangen, maar vermits hij na dit seizoen naar de Premier League verhuist moet Club Brugge volgende zomer ook de transfermarkt op om de grote schoenen van de Braziliaanse spits te vullen. Of komt de oplossingen uit interne hoek?

Tenslotte keren Romeo Vermant en Roman Yaremchuk terug van hun uitleenbeurten aan respectievelijk Westerlo en Valencia. Die eerste krijgt wellicht opnieuw zijn kans in Jan Breydel, maar in het geval van de 28-jarige Oekraïner lijkt zulk een scenario uitgesloten. Liefst blijft hij in Valencia, dat evenwel niet van plan is om hem definitief in huis te halen.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Yaremchuk naar Turkije?

En dus moeten alle partijen elders op zoek naar een oplossing. Mogelijk komt die wel nog uit Spanje, want volgens Radio Marca heeft UD Las Palmas een oogje op Yaremchuk laten vallen. Al zouden er nog meer gegadigden zijn voor de 48-voudig international, die volgens diverse Turkse bronnen vooral bij Trabzonspor erg hoog op de verlanglijst staat.

Het nummer drie in de Süper Lig zou zelfs al met een voorstel op de proppen zijn gekomen om Yaremchuk over te nemen van Blauw-Zwart, met wie de onderhandelingen naar verluidt vlot verlopen. De peperdure flop, voor wie Vincent Mannaert destijds een record van maar liefst 17 miljoen op tafel legde, moet er oude bekende Paul Onuachu opvolgen.

Prijskaartje: 4 miljoen?

Eerder geraakte wel al bekend dat Club haar investering zoveel mogelijk hoopt te recupereren. Nochtans bedraagt de marktwaarde van Yaremchuk, die tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, tegenwoordig nog maar een viertal miljoen. Bovendien kan ook zijn salaris een struikelblok vormen. Zo bleek de totale operatie te duur uit te vallen voor Valencia.

Ondanks de Brugse hoop om het verlies in te perken zal Club mogelijk dus toch wat water bij de wijn moeten doen om tegemoet te komen aan de genoemde gegadigden, die niet in staat lijken om te voldoen aan de verwachtingen. Al kan behalve de toenemende belangstelling ook een geslaagd EK helpen om Yaremchuk zijn prijskaartje weer op te drijven.

Club hoopt op opbod

Wie weet komen er in dat geval ook nog kapitaalkrachtigere ploegen die over meer middelen beschikken aankloppen. Hoewel het nog niet helemaal uitgesloten is dat Yaremchuk opnieuw zal worden verhuurd wil Club de spits, goed voor amper zes treffers en drie assists in 32 optredens voor Blauw-Zwart, alleszins bij voorkeur definitief van de hand doen.

Hoeveel is Yaremchuk volgens u vandaag nog waard?

Meest recent

Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

8
8
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

46
46
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

118
118
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

20
20
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

124
124
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

260
260
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

377
377
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

343
343
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

131
131
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

78
78
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

369
369
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

194
194
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

470
470
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

325
325
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

548
548
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

298
298
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

969
969
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

457
457
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

351
351
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

320
320
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

654
654

Meer sportnieuws