Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

711 stemmen
Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge kondigde aan dat het na dit seizoen afscheid neemt van zijn topschutter, want Igor Thiago verzilvert zijn bloedvorm met een recordtransfer naar Brentford. De Engelsen tellen maar liefst 37 miljoen euro neer voor de Braziliaan. Daardoor komt er volgend seizoen een vacature vrij in de spits bij Club. Een kans voor Roman Yaremchuk?

De 28-jarige Oekraïner is nog steeds de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart, dat in de zomer van 2022 maar liefst 17 miljoen euro neertelde om hem weg te kapen bij Benfica. Hij kende echter een zeer moeilijk eerste seizoen en had door de komst van Thiago ook dit seizoen geen uitzicht op een basisplaats. Hij werd daarop eind augustus verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Yaremchuk wil bij Valencia blijven

Ook daar kwam Yaremchuk in zijn eerste maanden echter niet uit de verf. Maar sinds Nieuwjaar lijkt hij er stilaan door te komen. Nadat hij aanvankelijk maar liefst twaalf wedstrijden droog stond, scoorde hij sinds de jaarwisseling twee keer in vier matchen in La Liga.

Daardoor sijpelden er in de Spaanse pers al berichten door dat Yaremchuk op het einde van het seizoen liefst van al in Spanje zou blijven. Die worden nu bij Relevo ook bevestigd door de makelaar van de spits. "Romana en zijn gezin zijn zeer gelukkig in Valencia. Hij voelt zich beter geïntegreerd dan ooit en als er een kans is om te blijven, dan zal hij daarvoor gaan", klinkt het immers.

Kille behandeling bij Club Brugge

Valencia zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, waar Yaremchuk nog een contract tot 2026 heeft. "Het is natuurlijk waar dat Club 17 miljoen euro voor hem betaald heeft. Ik begrijjp wel dat ze minstens een deel van die investering zullen willen recupereren", aldsu de makelaar.

Yaremchuk heeft de sleutels voor zijn toekomst dus niet helemaal zelf in handen, maar het mag duidelijk zijn dat hij niet staat te springen voor een terugkeer naar Brugge. "In België praatte niemand met me, was het contact heel kil. Hier behandelt iedereen me super. Ze maken grapjes, de trainer praat met me en luistert ook", zou hij zijn makelaar zelfs toevertrouwd hebben.

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

20
20
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

54
54
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

109
109
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

38
38
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

88
88
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws