Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

door
Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge kondigde aan dat het na dit seizoen afscheid neemt van zijn topschutter, want Igor Thiago verzilvert zijn bloedvorm met een recordtransfer naar Brentford. De Engelsen tellen maar liefst 37 miljoen euro neer voor de Braziliaan. Daardoor komt er volgend seizoen een vacature vrij in de spits bij Club. Een kans voor Roman Yaremchuk?

De 28-jarige Oekraïner is nog steeds de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart, dat in de zomer van 2022 maar liefst 17 miljoen euro neertelde om hem weg te kapen bij Benfica. Hij kende echter een zeer moeilijk eerste seizoen en had door de komst van Thiago ook dit seizoen geen uitzicht op een basisplaats. Hij werd daarop eind augustus verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Yaremchuk wil bij Valencia blijven

Ook daar kwam Yaremchuk in zijn eerste maanden echter niet uit de verf. Maar sinds Nieuwjaar lijkt hij er stilaan door te komen. Nadat hij aanvankelijk maar liefst twaalf wedstrijden droog stond, scoorde hij sinds de jaarwisseling twee keer in vier matchen in La Liga.

Daardoor sijpelden er in de Spaanse pers al berichten door dat Yaremchuk op het einde van het seizoen liefst van al in Spanje zou blijven. Die worden nu bij Relevo ook bevestigd door de makelaar van de spits. "Romana en zijn gezin zijn zeer gelukkig in Valencia. Hij voelt zich beter geïntegreerd dan ooit en als er een kans is om te blijven, dan zal hij daarvoor gaan", klinkt het immers.

Kille behandeling bij Club Brugge

Valencia zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, waar Yaremchuk nog een contract tot 2026 heeft. "Het is natuurlijk waar dat Club 17 miljoen euro voor hem betaald heeft. Ik begrijjp wel dat ze minstens een deel van die investering zullen willen recupereren", aldsu de makelaar.

Yaremchuk heeft de sleutels voor zijn toekomst dus niet helemaal zelf in handen, maar het mag duidelijk zijn dat hij niet staat te springen voor een terugkeer naar Brugge. "In België praatte niemand met me, was het contact heel kil. Hier behandelt iedereen me super. Ze maken grapjes, de trainer praat met me en luistert ook", zou hij zijn makelaar zelfs toevertrouwd hebben.

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

68
68
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

41
41
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

23
23
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

157
157
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

15
15
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

60
60
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

18
18
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

52
52
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

109
109
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

180
180
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

192
192
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

76
76
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

110
110
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

112
112
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

87
87
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

204
204
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

265
265
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

436
436
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

146
146
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

253
253
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws