Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

711
Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge kondigde aan dat het na dit seizoen afscheid neemt van zijn topschutter, want Igor Thiago verzilvert zijn bloedvorm met een recordtransfer naar Brentford. De Engelsen tellen maar liefst 37 miljoen euro neer voor de Braziliaan. Daardoor komt er volgend seizoen een vacature vrij in de spits bij Club. Een kans voor Roman Yaremchuk?

De 28-jarige Oekraïner is nog steeds de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart, dat in de zomer van 2022 maar liefst 17 miljoen euro neertelde om hem weg te kapen bij Benfica. Hij kende echter een zeer moeilijk eerste seizoen en had door de komst van Thiago ook dit seizoen geen uitzicht op een basisplaats. Hij werd daarop eind augustus verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht genadeloos, Club aast op toptalent’

Yaremchuk wil bij Valencia blijven

Ook daar kwam Yaremchuk in zijn eerste maanden echter niet uit de verf. Maar sinds Nieuwjaar lijkt hij er stilaan door te komen. Nadat hij aanvankelijk maar liefst twaalf wedstrijden droog stond, scoorde hij sinds de jaarwisseling twee keer in vier matchen in La Liga.

Daardoor sijpelden er in de Spaanse pers al berichten door dat Yaremchuk op het einde van het seizoen liefst van al in Spanje zou blijven. Die worden nu bij Relevo ook bevestigd door de makelaar van de spits. "Romana en zijn gezin zijn zeer gelukkig in Valencia. Hij voelt zich beter geïntegreerd dan ooit en als er een kans is om te blijven, dan zal hij daarvoor gaan", klinkt het immers.

Kille behandeling bij Club Brugge

Valencia zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, waar Yaremchuk nog een contract tot 2026 heeft. "Het is natuurlijk waar dat Club 17 miljoen euro voor hem betaald heeft. Ik begrijjp wel dat ze minstens een deel van die investering zullen willen recupereren", aldsu de makelaar.

Yaremchuk heeft de sleutels voor zijn toekomst dus niet helemaal zelf in handen, maar het mag duidelijk zijn dat hij niet staat te springen voor een terugkeer naar Brugge. "In België praatte niemand met me, was het contact heel kil. Hier behandelt iedereen me super. Ze maken grapjes, de trainer praat met me en luistert ook", zou hij zijn makelaar zelfs toevertrouwd hebben.

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht genadeloos, Club aast op toptalent’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

43
43
Schok in Nederland: assistent slaat tanden uit speler

Er heerst een schokgolf in Nederland na een gigantische vechtpartij. In de derby tussen ...

15
15
Goots merkt Antwerp-evolutie op: “Dat moet ambitie zijn”

Royal Antwerp FC is onder Marvin Compper weer aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Ook het vertrek van ...

40
40
'Lammens uit de ploeg? Plots zware twijfel bij Man Utd'

De opmars van Senne Lammens is indrukwekkend. Na zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

89
89
Defour vreest JPL-ontslag: “Weinig krediet bij de fans”

De Jupiler Pro League is zes speeldagen ver, maar er zijn al clubs waar het heet begint te worden. ...

102
102
Mertens liet Napoli achter: Kat onthult schokkende reden

Het leven naast een absolute publiekslieveling heeft zo zijn voordelen, maar ook een keerzijde. Kat ...

50
50
Lukaku compleet afgemaakt in Turkije: “Echt belachelijk!”

Romelu Lukaku heeft zijn start in Turkije volledig gemist. De afgelopen weken begon Big Rom telkens ...

147
147
Nieuwe supertransfer voor Club: "Hij valt niet te houden"

Club Brugge haalde tijdens de voorbije mercato's riante bedragen op met de verkoop van verschillende ...

298
298
Lastige keuze Van Bommel: grote JPL-verrassing in selectie?

Aanstaande vrijdag maakt Mark van Bommel zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. ...

153
153
Donkere wolken pakken zich samen boven opvolger KV Oostende

Er hangt een donkere wolk boven amateurclub KVDO, de opvolger van KV Oostende. Wat zich de voorbije ...

46
46
De Bruyne helemaal terug: Italianen smullen van reactie na doelpunt

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend zijn eerste basisplaats van het seizoen in de Serie A. En ...

76
76
'Harde taal bij Anderlecht: eerste wintervertrekker bepaald'

RSC Anderlecht deed tijdens de voorbije zomermercato een waslijst aan spelers van de hand. Maar niet ...

390
390
Ophef na penalty Club: voetbalhart bloedt bij analisten

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp FC. Al bij al een verdiende overwinning, maar Blauw-Zwart ...

832
832
'Thorup moet ingrijpen: grote verandering in basiself Genk'

KRC Genk is zijn perfecte thuisrapport kwijt. De Limburgers bleven zondagnamiddag immers op een ...

326
326
'Van Bommel broedt op waanzinnige Bisiwu-stunt’

Mark van Bommel houdt Jesse Bisiwu opvallend dicht in de gaten. De achttienjarige winger wacht bij ...

305
305
Crisis bij KVK: nieuwe details ontslag Jonckheere bekend

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een dramatische ...

356
356
Soap Adedeji-Sternberg: Club Brugge maakt kapitale fout

Het publiek van KRC Genk lijkt stilaan weer vergevingsgezind ten opzichte van Noah ...

534
534
Co-leider Gent zet enorme stap: "Is iedereen het over eens"

Na zes speeldagen is AA Gent zijn maximum van de punten kwijt. Maar ondertussen hebben de Buffalo's ...

154
154
Duivelse zorgen: basisdebuut Lukaku én MFP draait uit op sof

Uitgerekend in de week dat bondscoach Mark van Bommel zijn selectie bekend maakt, begonnen twee Rode ...

93
93
'Anderlecht wijzigt koers: Bruno dumpt Neerpede-boys'

De afgelopen jaren teerde RSC Anderlecht vooral op de doorstroming van onderaf, in die mate zelfs ...

608
608
'Plottwist bij Club Brugge: sterkhouder maanden out'

Met een 15 op 18 begon Club Brugge niet onaardig aan het seizoen, maar toch barst het van de ...

1186
1186
Scheidsrechters onder vuur: Lardot dreigt met sancties

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer de zesde speeldag op het programma. Naar ...

241
241
Club Brugge vloekt: volgend slachtoffer blessuregolf

Zondag komt KRC Genk nog over de vloer, maar ondanks de al bij al geslaagde competitiestart kijkt ...

256
256
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

213
213
'Bayern doet Kompany watertanden: droomtransfer in 2027'

Bayern München heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Maar de club van coach ...

428
428

Meer sportnieuws