Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

door
Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge kondigde aan dat het na dit seizoen afscheid neemt van zijn topschutter, want Igor Thiago verzilvert zijn bloedvorm met een recordtransfer naar Brentford. De Engelsen tellen maar liefst 37 miljoen euro neer voor de Braziliaan. Daardoor komt er volgend seizoen een vacature vrij in de spits bij Club. Een kans voor Roman Yaremchuk?

De 28-jarige Oekraïner is nog steeds de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart, dat in de zomer van 2022 maar liefst 17 miljoen euro neertelde om hem weg te kapen bij Benfica. Hij kende echter een zeer moeilijk eerste seizoen en had door de komst van Thiago ook dit seizoen geen uitzicht op een basisplaats. Hij werd daarop eind augustus verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: 'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Yaremchuk wil bij Valencia blijven

Ook daar kwam Yaremchuk in zijn eerste maanden echter niet uit de verf. Maar sinds Nieuwjaar lijkt hij er stilaan door te komen. Nadat hij aanvankelijk maar liefst twaalf wedstrijden droog stond, scoorde hij sinds de jaarwisseling twee keer in vier matchen in La Liga.

Daardoor sijpelden er in de Spaanse pers al berichten door dat Yaremchuk op het einde van het seizoen liefst van al in Spanje zou blijven. Die worden nu bij Relevo ook bevestigd door de makelaar van de spits. "Romana en zijn gezin zijn zeer gelukkig in Valencia. Hij voelt zich beter geïntegreerd dan ooit en als er een kans is om te blijven, dan zal hij daarvoor gaan", klinkt het immers.

Kille behandeling bij Club Brugge

Valencia zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, waar Yaremchuk nog een contract tot 2026 heeft. "Het is natuurlijk waar dat Club 17 miljoen euro voor hem betaald heeft. Ik begrijjp wel dat ze minstens een deel van die investering zullen willen recupereren", aldsu de makelaar.

Yaremchuk heeft de sleutels voor zijn toekomst dus niet helemaal zelf in handen, maar het mag duidelijk zijn dat hij niet staat te springen voor een terugkeer naar Brugge. "In België praatte niemand met me, was het contact heel kil. Hier behandelt iedereen me super. Ze maken grapjes, de trainer praat met me en luistert ook", zou hij zijn makelaar zelfs toevertrouwd hebben.

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

19
19
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

6
6
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

34
34
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

71
71
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

258
258
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

130
130
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

479
479
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

387
387
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

140
140
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

39
39
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

218
218
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

38
38
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

696
696
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

184
184
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

133
133
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

279
279
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

361
361
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

212
212
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

604
604
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

81
81
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

274
274
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

445
445

Meer sportnieuws