Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

711 stemmen
Makelaar Yaremchuk helder over terugkeer naar Club Brugge

Club Brugge kondigde aan dat het na dit seizoen afscheid neemt van zijn topschutter, want Igor Thiago verzilvert zijn bloedvorm met een recordtransfer naar Brentford. De Engelsen tellen maar liefst 37 miljoen euro neer voor de Braziliaan. Daardoor komt er volgend seizoen een vacature vrij in de spits bij Club. Een kans voor Roman Yaremchuk?

De 28-jarige Oekraïner is nog steeds de duurste aankoop ooit van Blauw-Zwart, dat in de zomer van 2022 maar liefst 17 miljoen euro neertelde om hem weg te kapen bij Benfica. Hij kende echter een zeer moeilijk eerste seizoen en had door de komst van Thiago ook dit seizoen geen uitzicht op een basisplaats. Hij werd daarop eind augustus verhuurd aan Valencia.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Yaremchuk wil bij Valencia blijven

Ook daar kwam Yaremchuk in zijn eerste maanden echter niet uit de verf. Maar sinds Nieuwjaar lijkt hij er stilaan door te komen. Nadat hij aanvankelijk maar liefst twaalf wedstrijden droog stond, scoorde hij sinds de jaarwisseling twee keer in vier matchen in La Liga.

Daardoor sijpelden er in de Spaanse pers al berichten door dat Yaremchuk op het einde van het seizoen liefst van al in Spanje zou blijven. Die worden nu bij Relevo ook bevestigd door de makelaar van de spits. "Romana en zijn gezin zijn zeer gelukkig in Valencia. Hij voelt zich beter geïntegreerd dan ooit en als er een kans is om te blijven, dan zal hij daarvoor gaan", klinkt het immers.

Kille behandeling bij Club Brugge

Valencia zal dan wel een akkoord moeten vinden met Club, waar Yaremchuk nog een contract tot 2026 heeft. "Het is natuurlijk waar dat Club 17 miljoen euro voor hem betaald heeft. Ik begrijjp wel dat ze minstens een deel van die investering zullen willen recupereren", aldsu de makelaar.

Yaremchuk heeft de sleutels voor zijn toekomst dus niet helemaal zelf in handen, maar het mag duidelijk zijn dat hij niet staat te springen voor een terugkeer naar Brugge. "In België praatte niemand met me, was het contact heel kil. Hier behandelt iedereen me super. Ze maken grapjes, de trainer praat met me en luistert ook", zou hij zijn makelaar zelfs toevertrouwd hebben.

Moet Club meewerken aan een transfer?

Meest recent

Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

2
2
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

172
172
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

45
45
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

88
88
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

86
86
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

282
282
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

106
106
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

569
569
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

154
154
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

550
550
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

582
582
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

734
734
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

66
66
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

185
185
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

150
150
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

736
736
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

338
338
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

230
230
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

176
176
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

172
172
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

263
263
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

165
165
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

527
527
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

92
92
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

154
154

Meer sportnieuws