'Club Brugge heeft plannetje klaar met Yaremchuk'

door
'Club Brugge heeft plannetje klaar met Yaremchuk'

Nu de uitschakeling in de Conference League een feit is, kan Club Brugge zich volledig gaan toeleggen op de titelstrijd in eigen land. Ondertussen is de sportieve leiding ook al bezig met de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Het belooft dan ook een drukke zomer te worden.

Zoals alom geweten begint Club Brugge na het seizoen officieel aan het post Vincent Mannaert-tijdperk. En de nieuwe bestuurders staan meteen voor enkele grote uitdagingen. Allereerst moet een beslissing genomen worden in het trainersdossier. Gaat Blauw-Zwart door met Nicky Hayen of wordt het toch een compleet nieuwe T1?

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Grote transferdossiers

Vervolgens zal de sportieve leiding zich moeten buigen over het transferwerk. Daar is men inmiddels zelfs al mee begonnen. Igor Thiago werd enkele maanden geleden bijvoorbeeld al verkocht aan Brentford FC. Met Ardon Jashari werd al een eerste aanwinst vastgelegd, terwijl nummer twee Zaid Romero eveneens in aantocht is.

Maar er ligt nog veel meer werk op de plank. Om komend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, zal nog meer versterking nodig zijn. Bovendien komen nog meer spelers uit de huidige kern in aanmerking voor een vertrek. En tot slot zal men ook een beslissing moeten nemen over de verhuurde spelers die straks weer terugkeren naar Brugge.

Geen verlengd verblijf

Eén daarvan is Roman Yaremchuk. De Oekraïense aanvaller werd in de zomer van 2022 voor een recordsom van zo'n 17 miljoen euro aangetrokken, maar viel door de mand. Dit seizoen wordt hij dan ook verhuurd aan Valencia CF. Bij Los Che kende de international een moeizame start, inmiddels versierde hij er echter al een twaalftal basisplaatsen.

Maar Relevo liet deze week verstaan dat een verlengd verblijf niet aan de orde is. In de huidige huurdeal wordt een groot deel van de salariskosten gedragen door Club. Valencia zou niet in staat zijn om het volledige loon, zo'n 2 miljoen euro, over te nemen. En voor een eventuele transfersom zijn al helemaal geen middelen voorradig.

Nieuwe kans of transfer?

Indien er tegen het einde van de transferperiode nog geen oplossing is gevonden, zou Valencia een poging kunnen ondernemen om hem opnieuw aan beperkte voorwaarden te lenen. Zo'n scenario lijkt echter waarschijnlijk. En dus is Yaremchuk op de terugweg naar Brugge. Volgens Get Football zal de nieuwe (?) trainer moeten beslissen of hij de aanvaller een nieuwe kans geeft. Dat lijkt echter onwaarschijnlijk.

Club zou hem dan ook liefst willen verkopen, maar beseft dat het dan wellicht fors verlies maakt. Tenzij hij zich op het EK natuurlijk in de kijker kan spelen. Door zijn lopende contract tot medio 2026 lijkt een nieuwe uitleenbeurt ook niet volledig uitgesloten, dat is echter niet het verkozen scenario.

Club moet Yaremchuk een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

10
10
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

21
21
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

23
23
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

252
252
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

114
114
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

75
75
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

385
385
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

165
165
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

65
65
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

334
334
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

347
347
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

100
100
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

285
285
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

355
355
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

470
470
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

365
365
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

123
123
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

697
697
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

804
804
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

253
253

Meer sportnieuws