'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

De Conference League zal Club Brugge dit seizoen niet winnen, maar het kan de komende weken wel nog de landstitel binnenhalen. Dat zou een straffe prestatie zijn gezien de verloren positie waarin ze zich bij de start van de play-offs leken te bevinden. Daarna zijn er de nodige vraagtekens.

Het is nog altijd niet duidelijk wie er volgend seizoen trainer zal zijn, terwijl ook de spelersgroep de nodige transformaties zal ondergaan. Het wordt bijvoorbeeld uitkijken wie de nieuwe nummer negen zal worden. Igor Thiago verkast sowieso naar Brentford, terwijl Ferran Jutgla de voorbije maanden ook al eens aan een transfer gelinkt werd.

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Valencia gaat niet verder met Yaremchuk

Daarnaast is er ook nog de kwestie rond Roman Yaremchuk. De Oekraïner is nog altijd de duurste aankoop in de clubgeschiedenis, maar na een mislukt debuutseizoen stalde Club hem in de zomer bij Valencia. Daar ogen zijn statistieken met vier goals in 26 wedstrijden ook niet bepaald geweldig.

Desondanks liet Yaremchuk de voorbije maanden uitschijnen dat hij graag in Spanje zou blijven, want de spits en zijn familie zijn er gelukkig. Maar op dat vlak krijgt hij nu slecht nieuws. Volgens Relevo kreeg Yaremchuk woensdag in een gesprek met het bestuur van Valencia te horen dat een verlengd verblijf er niet inzit.

Recordaankoop van Club is te duur voor Valencia

Valencia kan het zich simpelweg niet veroorloven om Yaremchuk definitief over te nemen van Club. Dat zal zoveel mogelijk willen recupereren van de 17 miljoen euro die het destijds aan Benfica betaalde, terwijl de 28-jarige ook een vorstelijk salaris van 2 miljoen euro opstrijkt. Een transfersom betalen én tegemoet komen aan de looneisen van Yaremchuk valt buiten de mogelijkheden van Valencia, zelfs als de speler bereid zou zijn om in te leveren.

In principe keert Yaremchuk in juni dus terug naar Club, waar hij nog een contract tot 2026 heeft. De kans lijkt echter klein dat hij er een nieuwe kans zal krijgen. Het wordt dus hopen dat een andere club zich nog meldt, maar bij een verkoop zal Club wellicht toch vrede moeten nemen met een stevig verlies.

Moet Club Brugge Yaremchuk nog een nieuwe kans geven?

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

1
1
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

7
7
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

83
83
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

81
81
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

172
172
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

107
107
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

533
533
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

476
476
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

402
402
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

196
196
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

332
332
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

411
411
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

395
395
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

127
127
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

218
218
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

260
260
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

168
168
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1187
1187
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws