'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

1807 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

De Conference League zal Club Brugge dit seizoen niet winnen, maar het kan de komende weken wel nog de landstitel binnenhalen. Dat zou een straffe prestatie zijn gezien de verloren positie waarin ze zich bij de start van de play-offs leken te bevinden. Daarna zijn er de nodige vraagtekens.

Het is nog altijd niet duidelijk wie er volgend seizoen trainer zal zijn, terwijl ook de spelersgroep de nodige transformaties zal ondergaan. Het wordt bijvoorbeeld uitkijken wie de nieuwe nummer negen zal worden. Igor Thiago verkast sowieso naar Brentford, terwijl Ferran Jutgla de voorbije maanden ook al eens aan een transfer gelinkt werd.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Valencia gaat niet verder met Yaremchuk

Daarnaast is er ook nog de kwestie rond Roman Yaremchuk. De Oekraïner is nog altijd de duurste aankoop in de clubgeschiedenis, maar na een mislukt debuutseizoen stalde Club hem in de zomer bij Valencia. Daar ogen zijn statistieken met vier goals in 26 wedstrijden ook niet bepaald geweldig.

Desondanks liet Yaremchuk de voorbije maanden uitschijnen dat hij graag in Spanje zou blijven, want de spits en zijn familie zijn er gelukkig. Maar op dat vlak krijgt hij nu slecht nieuws. Volgens Relevo kreeg Yaremchuk woensdag in een gesprek met het bestuur van Valencia te horen dat een verlengd verblijf er niet inzit.

Recordaankoop van Club is te duur voor Valencia

Valencia kan het zich simpelweg niet veroorloven om Yaremchuk definitief over te nemen van Club. Dat zal zoveel mogelijk willen recupereren van de 17 miljoen euro die het destijds aan Benfica betaalde, terwijl de 28-jarige ook een vorstelijk salaris van 2 miljoen euro opstrijkt. Een transfersom betalen én tegemoet komen aan de looneisen van Yaremchuk valt buiten de mogelijkheden van Valencia, zelfs als de speler bereid zou zijn om in te leveren.

In principe keert Yaremchuk in juni dus terug naar Club, waar hij nog een contract tot 2026 heeft. De kans lijkt echter klein dat hij er een nieuwe kans zal krijgen. Het wordt dus hopen dat een andere club zich nog meldt, maar bij een verkoop zal Club wellicht toch vrede moeten nemen met een stevig verlies.

Moet Club Brugge Yaremchuk nog een nieuwe kans geven?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

287
287
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

309
309
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

393
393
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1062
1062
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws