'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

1807 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over Yaremchuk'

De Conference League zal Club Brugge dit seizoen niet winnen, maar het kan de komende weken wel nog de landstitel binnenhalen. Dat zou een straffe prestatie zijn gezien de verloren positie waarin ze zich bij de start van de play-offs leken te bevinden. Daarna zijn er de nodige vraagtekens.

Het is nog altijd niet duidelijk wie er volgend seizoen trainer zal zijn, terwijl ook de spelersgroep de nodige transformaties zal ondergaan. Het wordt bijvoorbeeld uitkijken wie de nieuwe nummer negen zal worden. Igor Thiago verkast sowieso naar Brentford, terwijl Ferran Jutgla de voorbije maanden ook al eens aan een transfer gelinkt werd.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Valencia gaat niet verder met Yaremchuk

Daarnaast is er ook nog de kwestie rond Roman Yaremchuk. De Oekraïner is nog altijd de duurste aankoop in de clubgeschiedenis, maar na een mislukt debuutseizoen stalde Club hem in de zomer bij Valencia. Daar ogen zijn statistieken met vier goals in 26 wedstrijden ook niet bepaald geweldig.

Desondanks liet Yaremchuk de voorbije maanden uitschijnen dat hij graag in Spanje zou blijven, want de spits en zijn familie zijn er gelukkig. Maar op dat vlak krijgt hij nu slecht nieuws. Volgens Relevo kreeg Yaremchuk woensdag in een gesprek met het bestuur van Valencia te horen dat een verlengd verblijf er niet inzit.

Recordaankoop van Club is te duur voor Valencia

Valencia kan het zich simpelweg niet veroorloven om Yaremchuk definitief over te nemen van Club. Dat zal zoveel mogelijk willen recupereren van de 17 miljoen euro die het destijds aan Benfica betaalde, terwijl de 28-jarige ook een vorstelijk salaris van 2 miljoen euro opstrijkt. Een transfersom betalen én tegemoet komen aan de looneisen van Yaremchuk valt buiten de mogelijkheden van Valencia, zelfs als de speler bereid zou zijn om in te leveren.

In principe keert Yaremchuk in juni dus terug naar Club, waar hij nog een contract tot 2026 heeft. De kans lijkt echter klein dat hij er een nieuwe kans zal krijgen. Het wordt dus hopen dat een andere club zich nog meldt, maar bij een verkoop zal Club wellicht toch vrede moeten nemen met een stevig verlies.

Moet Club Brugge Yaremchuk nog een nieuwe kans geven?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

212
212
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

166
166
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

98
98
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

153
153
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

53
53
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

318
318
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

670
670
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

294
294
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

589
589
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

802
802
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws