AA Gent krijgt ferme opsteker in jacht op Europees ticket

door
AA Gent krijgt ferme opsteker in jacht op Europees ticket

AA Gent verzekerde zich eind november van een verlengd Europees parcours dankzij een thuiszege tegen het Oekraïense Zorja Loehansk. Die avond sloeg voor één speler echter het noodlot toe en nadien volgde vooral kommer en kwel voor de Buffalo's. In de Europe Play-Offs kregen Vanhaezebrouck en co nu een ferme opsteker.

LEES OOK: Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Horrorblessure

Voor Paul Nardi was die 30ste november eentje om snel te vergeten. De Fransman liep een ware horrorblessure op, zonder contact met een tegenstander bleef zijn been steken en een zware enkel-en beenbreuk waren het zware verdict.

De doelman mocht na een kleine week het ziekenhuis verlaten en klonk toen al hoopvol. "Dag 6: we beginnen aan de comeback", schreef Nardi op sociale media bij een foto met een stevige gips rond zijn linkerbeen. Zijn ploegmaats staken hem een hart onder de riem met een gesigneerd truitje.

"Kijk eens wie terug is"

Sindsdien werkte de Gent-speler heel hard aan zijn comeback en die is nu ook aanstaande. Via sociale media liet AA Gent zelf weten dat Nardi vandaag al 'officieus' zijn terugkeer vierde in een onderlinge oefenwedstrijd.

In de strijd om een Europees ticket staat AA Gent voorlopig riant aan de leiding, met vier punten voorsprong op concurrenten KV Mechelen en STVV. Vermoedelijk zal Nardi zelf pas volgend seizoen opnieuw volwaardig ingezet (kunnen) worden.

Zal AA Gent nog een Europees ticket pakken?

Meest recent

Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

28
28
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

33
33
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

167
167
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

112
112
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

49
49
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

281
281
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

245
245
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

47
47
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

672
672
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

168
168
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

110
110
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

116
116
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

56
56
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

525
525
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

169
169
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

136
136
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

650
650
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

104
104
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

88
88
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

173
173
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

70
70
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

142
142
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

149
149
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

54
54
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

445
445

Meer sportnieuws