'Mbappé komt met volgende transfereis bij Real Madrid'

door
'Mbappé komt met volgende transfereis bij Real Madrid'

Het blijft nog altijd wachten op witte rook en die zal er wellicht ook niet snel komen, maar toch twijfelt niemand eraan dat Kylian Mbappé volgend seizoen bij Real Madrid te bewonderen zal zijn. Sowieso zal de 25-jarige steraanvaller vertrekken bij Paris Saint-Germain, waar hij zijn aflopende contract niet zal verlengen.

De vraag lijkt alleen nog te zijn welke cijfertjes er precies in het contract van Mbappé zullen staan. Daarnaast lijkt de Fransman ook de nodige sportieve garanties te willen. Hij lijkt erop gebrand om in zijn zog enkele bekende namen mee te loodsen naar het Bernabeu.

LEES OOK: Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Mbappé wil ook Hakimi bij Real

Zo zou hij al aan de club gevraagd hebben om zijn 17-jarige broertje Ethan ook een contract voor te schotelen. Maar daar lijkt het niet bij te zullen blijven. Volgens El Chiringuito wil Mbappé immers nog een speler van PSG naar Madrid zien komen.

Hij zou namelijk ook aan het clubbestuur gevraagd hebben om een inspanning te doen om Achraf Hakimi binnen te halen. De Marokkaanse rechtsachter is sinds zijn komst bij PSG in 2021 goed bevriend geraakt met Mbappé en zou ook sportief een meerwaarde kunnen bieden.

Hakimi wordt dure vogel

Voor Hakimi zou het bovendien een terugkeer op het oude nest worden. Hij kreeg immers zijn jeugdopleiding bij Real en speelde er tussen 2017 en 2020 ook zeventien wedstrijden in het eerste elftal. Daarna verkocht Real hem echter aan Inter, dat hij na één seizoen alweer verruilde voor PSG.

Hakimi losweken uit het Parc des Princes belooft echter een lastige opdracht te worden. Met nog een contract tot 2026 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 65 miljoen euro zal Real zeer diep in de buidel moeten tasten om de 25-jarige binnen te halen. Aangezien ze al stevig investeren in Mbappé en ook Alphonso Davies hoog op het lijstje zou staan, is het maar de vraag of ze ook Hakimi nog kunnen halen.

Zou Hakimi een aanwinst zijn voor Real?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

15
15
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

242
242
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

180
180
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

445
445
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

347
347
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

523
523
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

224
224
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

403
403
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

509
509
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

95
95
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

210
210
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

433
433
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

36
36

Meer sportnieuws