'Mbappé legt transfereis op tafel: Real meteen overstag'

525
'Mbappé legt transfereis op tafel: Real meteen overstag'

Een officiële bevestiging kwam er tot dusver nog niet, maar er bestaat nog weinig twijfel over dat Kylian Mbappé komende zomer bij Real Madrid aan de slag gaat. De onderhandelingen draaien alvast op volle toeren. En daarbij zou de Fransman een opvallend verzoek op tafel hebben gelegd.

Nadat hij destijds op indrukwekkende wijze doorbrak bij AS Monaco, versierde Mbappé al snel een transfer naar het kapitaalkrachtige Paris Saint-Germain. Daar pakte Mbappé op de Champions League na zowat elke prijs die hij kon winnen. Maar in zowat elke transferperiode werd de aanvaller wel gelinkt aan een vertrek.

In het voorjaar van 2022 leek zijn transfer er eindelijk te komen. De Franse kampioen wist hem, via een royaal salaris, echter alsnog te overtuigen zijn aflopende contract te verlengen. Al tekende Mbappé toen wel voor slechts twee seizoenen bij.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Onderhandelingen met Real

 

Afgelopen zomer werd dan weer duidelijk dat hij geen beroep zal doen op de clausule die deze verbintenis automatisch met een nog een jaar zou verlengen. Bijgevolg komt hij na dit seizoen opnieuw transfervrij op de markt. En inmiddels liet de aanvaller aan PSG ook al weten dat hij zal vertrekken.

 

Over zijn bestemming bestaat inmiddels nog weinig twijfel. Zo is al een tijdje duidelijk dat Real Madrid nadrukkelijk werkt aan zijn komst. De onderhandelingen met de Spaanse grootmacht draaien inmiddels op volle toeren. En volgens El Chiringuito heeft het kamp van de Fransman daarbij ook een transfereis op tafel gelegd.

Broederliefde

Zo zou Mbappé ook in Madrid dolgraag willen samenspelen met zijn jongere broer Ethan. De 17-jarige middenvelder speelt momenteel in de jeugdopleiding van PSG en maakte er ook al minuten bij de eerste ploeg. Net zoals zijn oudere broer beschikt ook hij over een aflopend contract. Real zou dan ook hebben toegestemd op de jongste Mbappé eveneens aan te werven als onderdeel van de deal.

Mbappé is momenteel de beste aanvaller ter wereld ...

Meest recent

'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

25
25
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

12
12
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

3
3
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

34
34
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

36
36
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

64
64
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

96
96
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

214
214
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

417
417
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

191
191
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

155
155
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

385
385
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

63
63
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

371
371
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

67
67
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

118
118
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

273
273
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226

Meer sportnieuws