'PSG gaat hard na vertrek Mbappé: duo van 300 miljoen'

door
'PSG gaat hard na vertrek Mbappé: duo van 300 miljoen'

Kylian Mbappé heeft de knoop over zijn toekomst eindelijk doorgehakt. De Franse superster zou Paris Saint-Germain hebben gemeld dat hij na het seizoen op transfervrije basis vertrekt. Om zijn exit op te vangen zou de Ligue 1-leider zwaar willen uitpakken op de transfermarkt.

In de zomer van 2017 werd Mbappé door PSG weggeplukt bij AS Monaco, waar hij onder meer de landstitel en de halve finales van de Champions League had behaald. Aanvankelijk werd de aanvaller gehuurd, vervolgens dokten de Parijzenaars zo'n 180 miljoen euro om hem definitief over te nemen.

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Veel prijzen, geen CL

Al snel bleek Mbappé die investering waard. Een jaartje later zou hij zijn land immers naar de wereldtitel leiden. En ook in Parijs groeide hij vrijwel meteen uit tot één van de vedetten. De aanvaller leidde zijn club onder meer naar vijf landstitels en verschillende bekers, al liep het in de Champions League telkens fout.

In 2022 stond Mbappé echter al dicht bij de uitgang. Toen slaagde PSG er in extremis toch in om zijn contract open te breken. Maar dat zal geen tweede keer lukken. Verschillende bronnen melden donderdag dat de aanvaller definitief heeft beslist dat hij na het huidige seizoen vertrekt uit het Parc des Princes.

Topduo uit Serie A

Terwijl Real Madrid de gedoodverfde bestemming van Mbappé is, denkt men in Parijs al aan opvolging voor het goudhaantje. Volgens RMC zou de Franse kampioen tijdens de zomermercato minstens twee spelers van wereldklasse willen aantrekken. En daarvoor zou het vizier op de Serie A zijn gericht.

Zo worden Rafael Leao en Victor Osimhen naar voren geschoven als de gedoodverfde kandidaten. De Portugees en Nigeriaan moeten echter een pak geld kosten. In hun contracten bij respectievelijk AC Milan en SSC Napoli staan immers afkoopclausules van liefst 175 en 130 miljoen euro.

Inzetten op goudhaantjes

De kans dat PSG die volledige bedragen zal ophoesten, is vrij klein. Maar sowieso zal er flink in de buidel getast moeten worden voor het duo. Naast het aantrekken van extra versterking, zou de club ook inzetten op de jeugd. Volgens The Telegraph moeten de contracten van Warren Zaïre-Emery en Xavi Simons (momenteel verhuurd aan RB Leipzig) opengebroken worden. Zij moeten twee pijlers in de nabije toekomst worden.

PSG hoort dit seizoen bij de topfavorieten voor de eindzege in de CL ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

82
82
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

115
115
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

109
109
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

193
193
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

226
226
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

155
155
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

70
70
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

42
42
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

505
505
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

364
364
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

601
601
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

363
363
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

111
111
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

442
442
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

168
168
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

268
268
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

115
115
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

277
277
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

481
481
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

590
590

Meer sportnieuws