Eerste Genkse vertrekker is een feit: "De deal is rond"

570 stemmen
Eerste Genkse vertrekker is een feit:

In december verkondigde Head of Football Dimitri de Condé nog dat er in principe niemand mocht vertrekken bij KRC Genk, maar uiteindelijk wordt het toch nog een woelige mercato voor de Limburgers. Een vertrek van Joseph Paintsil naar LA Galaxy lijkt wel afgewend te zijn, maar er worden nog meer spelers het hof gemaakt.

Zo zou Daniel Muñoz naar verluidt aandringen op een transfer naar Crystal Palace, dat Genk evenwel nog niet kon overtuigen. Een andere vertrekke lijkt stilaan wel helemaal een feit te zijn. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging van de transfer van Gerardo Arteaga.

LEES OOK: WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Trainer Monterrey bevestigt transfer Arteaga

De voorbije maanden trokken verschillende Mexicaanse clubs al aan de mouw van de linksachter en zondag werd al gewag gemaakt van een princiepsakkoord met Monterrey over een transfersom van 6 miljoen euro. En nu komt ook vanuit Mexico eenzelfde geluid.

In de nacht van zondag op maandag bevestigde Fernando Ortiz, de trainer van Monterrey, immers de nakende transfer van Arteaga. Dat deed hij na de 0-2-zege van zijn ploeg op het veld van Santos Laguna, nota bene de ex-club van de Genkse vertrekker.

"De deal is helemaal rond"

"De deal rond Arteaga is zo goed als rond. Of eigenlijk zou het correcter zijn om te zeggen dat ze helemaal rond is", vertelde Ortiz immers aan AS. "Ik ben heel blij met de inspanningen van het clubbestuur. Ze hebben een geweldige zaak gedaan."

Het lijkt dus enkel nog wachten te zijn op de officiële aankondiging van de clubs, al zal die wellicht nog even op zich laten wachten. Arteaga zou immers pas op het einde van de maand terugkeren naar Mexico, omdat concurrent Joris Kayembe momenteel nog op de Africa Cup vertoeft. Bovendien moet Genk nog een vervanger halen, al zou die met Eduard Sobol wel op komst zijn.

Is zijn vertrek een aderlating voor Genk?

Meest recent

Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

15
15
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

56
56
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

136
136
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

136
136
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

225
225
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

57
57
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

124
124
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

60
60
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

349
349
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

819
819
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

95
95
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

180
180
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

117
117
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

194
194
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

377
377
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

258
258
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

248
248
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

151
151
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

256
256
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

52
52
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

722
722
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

766
766

Meer sportnieuws