'Genk pakt miljoenen voor Arteaga: vervanger op komst'

793 stemmen
'Genk pakt miljoenen voor Arteaga: vervanger op komst'

KRC Genk maakt zich op voor een druk einde van de winterse transferperiode. Zo wordt momenteel aan de mouw van verschillende sterkhouders getrokken. De eerstvolgende vertrekker lijkt alvast bekend: een doorbraak in het dossier rond Gerardo Arteaga hangt in de lucht.

Coach Wouter Vrancken en 'Head of Football' Dimitri De Condé gaven het de voorbije weken meermaals aan: het intact houden van de huidige spelersgroep is deze winter het grootste doel bij de vicekampioen. Maar dat zal niet gemakkelijk worden. Bovendien geldt voor één speler een uitzondering.

LEES OOK: Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Arteaga naar thuisland

Zo werd enkele weken geleden al duidelijk dat Genk bereid is om mee te werken aan een vertrek van Gerardo Arteaga. De Mexicaanse back gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in en staat zelf open voor een nieuw avontuur. Vooral vanuit zijn thuisland werd stevig aan zijn mouw getrokken.

En volgens Het Belang van Limburg is een doorbraak nabij. Genk zou namelijk een principe-akkoord hebben bereikt met Monterrey CF. Enkel over de laatste details, zoals een doorverkooppercentage, wordt momenteel nog onderhandeld. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat zo'n 6 miljoen euro met de deal gemoeid is.

Sobol op komst

Voorlopig is het wel de bedoeling dat Arteaga in Genk blijft tot eind deze maand. Men hoopt dat Joris Kayembe tegen dan weer terug is van de Africa Cup. Desondanks staat Racing ook dicht bij een vervanger. De komst van Eduard Sobol zou namelijk in de afrondende fase zitten.

De oud-speler van Club Brugge zit momenteel op een zijspoor bij RC Strasbourg. De Oekraïner zou een halfjaartje gehuurd worden van de Franse club, er is echter ook sprake van een aankoopoptie in de overeenkomst. Als alles vlot verloopt wordt ook zijn transfer weldra beklonken.

Genk moet ook zijn middenveld verder versterken ...

Meest recent

Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

28
28
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

9
9
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

30
30
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

61
61
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

145
145
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

153
153
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

56
56
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

107
107
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

196
196
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

229
229
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

415
415
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

216
216
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

411
411
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

138
138
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

51
51
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

229
229
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

255
255
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

551
551
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

301
301
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

457
457
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

321
321
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

314
314
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

282
282
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

364
364

Meer sportnieuws