AA Gent haalt opgelucht adem na ‘transfernieuws’

door
AA Gent haalt opgelucht adem na ‘transfernieuws’

Bij AA Gent kennen ze een sterk seizoen, maar dat moeten ze ook na Nieuwjaar volhouden. Dan is er echter nog een mercato en een Afrika Cup die roet in het eten kan gooien. De fans van de Buffalo's zullen één smaakmaker alvast tot het einde van het seizoen kunnen bewonderen.

LEES OOK: Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Tissoudali blijft tot juli

Bij AA Gent is Tarik Tissoudali bezig aan een sterk seizoen met 13 goals en 6 assists in 30 duels. In januari zal hij met Marokko wellicht deelnemen aan de Afrika Cup. De speler zal in januari zeker geen vertrek gaan forceren bij AA Gent.

"Weet je nooit. Maar ik speel toch voldoende, vind ik. Ik maak sowieso het seizoen af bij Gent, maar daarna weet je nooit wat komt", zegt de aanvaller aan De Zondag.

Prijs winnen met AA Gent

Tissoudali ligt nog tot medio 2026 onder contract bij AA Gent. De voormalige speler van Beerschot sluit dus niet uit dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt. Mogelijk wil hij op zijn 31ste dan misschien nog een financiële toptransfer afronden, of het eens wagen in een topcompetitie.

Bij AA Gent moeten ze in 2024 in dat geval vrezen voor een leegloop. Zo lokken Archie Brown en Gift Orban ook de nodige interesse en is Sven Kums einde contract. 

Tissoudali wil dit seizoen een prijs winnen met AA Gent. "We gaan dit seizoen toch zeker voor één prijs. Als ik mag kiezen toch de landstitel. Of de Conference League." Als derde optie is er nog de Beker van België. 

🔥 Wat iedereen nu leest

Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'
Marc Coucke na horroravond: 'Van Looy gooit ijs op het vuur'

Gaat AA Gent een prijs winnen dit seizoen?

Meest recent

Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

0
0
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

1
1
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

56
56
Union SG moet Serie A vrezen: volgende vertrekker?

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

17
17
Anderlecht-transfer zakt nu al door het ijs

RSC Anderlecht lijkt niet te stoppen. Sinds Olivier Renard neerstreek in Brussel haalden ze er al ...

205
205
'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

202
202
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

146
146
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

134
134
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

131
131
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

536
536
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

382
382
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

162
162
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

282
282
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

111
111
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

230
230
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

127
127
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

170
170
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

390
390
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

318
318
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1407
1407
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

817
817
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

138
138
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

80
80
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

143
143
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

740
740

Meer sportnieuws