'FC Barcelona verrast met voormalige Genk-ster'

door
'FC Barcelona verrast met voormalige Genk-ster'

FC Barcelona beleefde een pijnlijk weekend. Het verloor op eigen veld de Catalaanse derby tegen FC Girona en moet datzelfde Girona en Real Madrid momenteel laten gaan in La Liga. Ze blijven echter niet bij de pakken zitten in Camp Nou.

Zo zou Barça volgens Fichajes, dat zich baseert op andere bronnen, nog altijd interesse tonen voor Wilfred Ndidi (26). Die naam klinkt u ongetwijfeld bekend in de oren, want de Nigeriaan was in een niet zo ver verleden een van de smaakmakers van KRC Genk.

LEES OOK: 'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Transfer naar Leicester City

Ndidi speelde 83 duels voor Genk, waarin hij goed was voor 7 goals en 3 assists. In januari 2017 verkaste hij naar Leicester voor net geen 18 miljoen euro. Voor The Foxes zit hij momenteel aan 256 optredens (15 goals, 17 assists).

In zijn prijzenkast staan één FA Cup en één Community Shield. Voegt hij daar nog enkele prijzen met Barça aan toe? Als het van de Catalanen afhangt alvast wel. Ndidi is eind dit seizoen einde contract en kadert daarmee perfect in de (goedkope) transferpolitiek van Barça.

60 miljoen

De Blaugrana toonde naar verluidt in het verleden al interesse in de Nigeriaanse middenvelder. De onderhandelingen liepen toen echter vast door de hoge vraagprijs van Leicester, dat 60 miljoen euro wilde vangen.

Volgens Transfermarkt is Ndidi momenteel een pak minder waard (18 miljoen), maar als hij tot de zomer blijft dan kan Leicester fluiten naar dat geld. Schieten ze in de winter in actie in het King Power Stadium?

Kan Ndidi het niveau van Barcelona aan?

Meest recent

'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

45
45
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

32
32
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

6
6
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

72
72
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

62
62
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

111
111
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

219
219
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

505
505
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

712
712
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

142
142
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

41
41
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

118
118
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

140
140
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

162
162
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

111
111
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

89
89
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

233
233
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

274
274
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

118
118
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

169
169
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

333
333
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

119
119
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

182
182
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

362
362

Meer sportnieuws