Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na een povere eerste seizoenshelft. Daarvoor is extra versterking welgekomen. Iets waar ook aan gewerkt wordt, de terugkeer van een publiekslieveling ligt zelfs op tafel.
De Buffalo's hebben een uiterst wisselvallige eerste seizoenshelft achter de rug. Als klap op de vuurpijl zagen ze coach Ivan Leko ook nog eens naar Club Brugge overstappen. Desondanks blijft Gent in de running voor een plek in de Champions' Play-Offs. En over anderhalve week treedt het tegen RSC Anderlecht aan de kwartfinales van de beker.
LEES OOK: 'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'
Drukte op transfermarktNieuwe coach Rik De Mil, die na het plotse vertrek van Leko werd overgenomen van Charleroi, weet dus wat hem te doen in de komende maanden. De voorbije dagen kreeg hij alvast uitgebreid de tijd om zijn stempel verder te drukken tijdens het oefenkamp in Oliva. Ondertussen wordt in samenspraak met de sportieve leiding ook aan de selectie gesleuteld.
Zo namen de Buffalo's inmiddels afscheid van Dante Vanzeir (verhuurd aan Cercle Brugge) en Omri Gandelman (verkocht aan US Lecce). De verwachting is dat in de komende dagen en weken nog meer spelers andere oorden zullen opzoeken. Op de eerste winteraanwinsten is het dan weer wachten geblazen. Al lijkt daar snel verandering in te komen.
Hong als vervanger Gandelman
Om het vertrek van Gandelman op het middenveld op te vangen, zouden de Buffalo's immers doordrukken voor een bekend gezicht. Zo meldt onder meer L'Equipe dat Hyunseok Hong op de terugweg is naar de Planet Group Arena. De Zuid-Koreaan speelde tussen medio 2022 en 2024 meer dan 100 matchen voor Gent, alvorens hij verkocht werd aan Mainz 05.
Zijn Duitse avontuur werd evenwel geen onverdeeld succes en dit seizoen komt hij zelden aan de bak bij FC Nantes, dat hem huurt tot eind dit seizoen. De bedoeling zou zijn om die uitleenbeurt stop te zetten en hem onmiddellijk weer aan Gent te verhuren (zonder aankoopoptie). In het beste geval wordt de deal eerstdaags al beklonken.
Kobe K