Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

door
Lukaku verklaart opvallende viering met Insta-post

Romelu Lukaku heeft zondagavond andermaal bewezen dat hij nog steeds bij de dodelijkste spitsen ter wereld hoort. In de EK-kwalificatiematch tegen Azerbeidzjan pakte hij uit met vier goals op amper 37 minuten tijd. Zo blijft hij zijn indrukwekkende statistieken verder opkrikken.

Het jeugdproduct van Anderlecht is al een tijdje de Belgische nationale topschutter aller tijden. Maar ook in vergelijking met andere naties zijn de doelpuntenstatistieken van Lukaku ronduit indrukwekkend. Inmiddels scoorde hij al 83 keer namens zijn land. Maar zes spelers deden ooit beter in de geschiedenis van het internationale voetbal.

LEES OOK: 'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Doelpunten voor jongste zoon

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de 30-jarige spits de kaap van 100 interland-goals zal ronden. Overigens vierde Lukaku zijn doelpunten op een speciale manier. Zo stak hij telkens twee vingers in de lucht. Daarnaast stak hij ook zijn duim in de mond.

Via Instagram kwam de spits later op de avond zelf met een verklaring voor die vieringen. Jordan, de jongste van zijn twee zoontjes, is namelijk twee jaar oud geworden. Lukaku liet dus nog eens zien dat hij zelfs op zo'n momenten aan zijn oogappels denkt.

Vaderfiguur voor jongere Duivels

Ondertussen is de aanvaller ook steeds meer een vaderfiguur binnen de kleedkamer van de Duivels. Tijdens de match stuurt hij zijn jongere ploegmaats geregeld bij met verbale richtlijnen. En ook op de trainingen probeert Lukaku telkens het goede voorbeeld te geven.

De spits neemt deze rol als mentor dan ook ten harte. "Het gaat om details. Ze weten dat ik heel veel matchen van hen bekijk, ook hoe ze trainen. Als ik advies geef, krijg ik meestal ook gelijk. Het is niet zo dat ik hen met info overstelp, want het zijn natuurtalenten. Je moet hen ook hun creativiteit gunnen", klinkt het bij Sporza.

Lukaku is beter geschikt als aanvoerder dan De Bruyne ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

16
16
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

28
28
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

19
19
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

62
62
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

162
162
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

36
36
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

112
112
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

57
57
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

423
423
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

258
258
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

255
255
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

236
236
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

461
461
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

264
264
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

168
168
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

86
86
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

562
562
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

169
169
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

98
98
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

174
174
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

431
431
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

512
512
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

150
150

Meer sportnieuws