'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

688 stemmen
'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

Nu het clubvoetbal even stil ligt door de vele interlands, is het voor verschillende ploegen een ideaal moment om de transferplannen voor januari voor te bereiden. Dat is ook bij Club Brugge het geval. En Blauw-Zwart zou een aanzienlijke spaarpot achter de hand houden.

Club beleefde tijdens de zomer nochtans al een behoorlijke drukke transferperiode. Zo namen de Bruggelingen afscheid van enkele oude getrouwen zoals Noa Lang, Clinton Mata en Mats Rits. Daartegenover haalde Club zelf verschillende aanwinsten in huis.

LEES OOK: Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Ingrijpen tijdens wintermercato

Er werden de nodige miljoenen gespendeerd aan de komst van Igor Thiago, Hugo Vetlesen en Michal Skoras. Op voorspraak van nieuwe coach Ronny Deila werd ook Philip Zinckernagel naar Jan Breydel gehaald. Maar voorlopig blijkt dat niet voldoende om de ambities waar te maken.

De Europese en beker-campagne mogen tot dusver wel gezien worden, met een voorlopige zevende plaats presteert Club in de competitie gewoonweg ondermaats. Bovendien leverden de zomeraanwinsten allerminst het gewenste rendement op. En dus zijn de West-Vlamingen van plan om bij te sturen in januari.

Streep door Struijk

Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits vermist Ferran Jutgla en Thiago tot dusver veel te weinig rendement opleverden. Daarnaast wil men ook aan de defensie sleutelen. Zo is Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe leider in het centrum van de verdediging.

Eén van de namen die daarvoor naar voren worden geschoven, is die van Pascal Struijk. Maar inmiddels werd een mogelijke transfer van de Leeds United-sterkhouder vanuit Engeland pertinent ontkend. Al zou dat niets te maken hebben met financiële redenen.

15 Miljoen? Geen probleem

De vraagprijs van Struijk zou momenteel zo'n 15 miljoen euro bedragen. Een immense som naar Belgische normen, toch beweert Yorkshire Evening Post dat Club in staat is om zo'n bedrag te spenderen tijdens de wintermercato. Blauw-Zwart lijkt dus bereid om fors te dokken voor zijn wintertargets. Al mag door de naam van Struijk dus een streep getrokken worden.

Indien Club slechts één speler kan halen in januari, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

6
6
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

165
165
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

102
102
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

619
619
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

51
51
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

630
630
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

234
234
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

60
60
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

128
128
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

89
89
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

108
108
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

176
176
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

121
121
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

248
248
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

117
117
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

511
511
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

137
137
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

310
310
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

871
871
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

592
592
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

139
139
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

284
284
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

924
924
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

143
143

Meer sportnieuws