'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

door
'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

Nu het clubvoetbal even stil ligt door de vele interlands, is het voor verschillende ploegen een ideaal moment om de transferplannen voor januari voor te bereiden. Dat is ook bij Club Brugge het geval. En Blauw-Zwart zou een aanzienlijke spaarpot achter de hand houden.

Club beleefde tijdens de zomer nochtans al een behoorlijke drukke transferperiode. Zo namen de Bruggelingen afscheid van enkele oude getrouwen zoals Noa Lang, Clinton Mata en Mats Rits. Daartegenover haalde Club zelf verschillende aanwinsten in huis.

LEES OOK: Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Ingrijpen tijdens wintermercato

Er werden de nodige miljoenen gespendeerd aan de komst van Igor Thiago, Hugo Vetlesen en Michal Skoras. Op voorspraak van nieuwe coach Ronny Deila werd ook Philip Zinckernagel naar Jan Breydel gehaald. Maar voorlopig blijkt dat niet voldoende om de ambities waar te maken.

De Europese en beker-campagne mogen tot dusver wel gezien worden, met een voorlopige zevende plaats presteert Club in de competitie gewoonweg ondermaats. Bovendien leverden de zomeraanwinsten allerminst het gewenste rendement op. En dus zijn de West-Vlamingen van plan om bij te sturen in januari.

Streep door Struijk

Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits vermist Ferran Jutgla en Thiago tot dusver veel te weinig rendement opleverden. Daarnaast wil men ook aan de defensie sleutelen. Zo is Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe leider in het centrum van de verdediging.

Eén van de namen die daarvoor naar voren worden geschoven, is die van Pascal Struijk. Maar inmiddels werd een mogelijke transfer van de Leeds United-sterkhouder vanuit Engeland pertinent ontkend. Al zou dat niets te maken hebben met financiële redenen.

15 Miljoen? Geen probleem

De vraagprijs van Struijk zou momenteel zo'n 15 miljoen euro bedragen. Een immense som naar Belgische normen, toch beweert Yorkshire Evening Post dat Club in staat is om zo'n bedrag te spenderen tijdens de wintermercato. Blauw-Zwart lijkt dus bereid om fors te dokken voor zijn wintertargets. Al mag door de naam van Struijk dus een streep getrokken worden.

Indien Club slechts één speler kan halen in januari, wie zou u kiezen?

Meest recent

Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

12
12
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

17
17
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

63
63
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

166
166
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

114
114
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

180
180
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

74
74
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

144
144
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

230
230
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

457
457
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

202
202
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

163
163
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

98
98
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

361
361
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

284
284
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

271
271
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

407
407
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1229
1229
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

99
99
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

448
448
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

584
584

Meer sportnieuws