'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

688 stemmen
'Club reserveert immens bedrag voor winterse versterking'

Nu het clubvoetbal even stil ligt door de vele interlands, is het voor verschillende ploegen een ideaal moment om de transferplannen voor januari voor te bereiden. Dat is ook bij Club Brugge het geval. En Blauw-Zwart zou een aanzienlijke spaarpot achter de hand houden.

Club beleefde tijdens de zomer nochtans al een behoorlijke drukke transferperiode. Zo namen de Bruggelingen afscheid van enkele oude getrouwen zoals Noa Lang, Clinton Mata en Mats Rits. Daartegenover haalde Club zelf verschillende aanwinsten in huis.

LEES OOK: Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Ingrijpen tijdens wintermercato

Er werden de nodige miljoenen gespendeerd aan de komst van Igor Thiago, Hugo Vetlesen en Michal Skoras. Op voorspraak van nieuwe coach Ronny Deila werd ook Philip Zinckernagel naar Jan Breydel gehaald. Maar voorlopig blijkt dat niet voldoende om de ambities waar te maken.

De Europese en beker-campagne mogen tot dusver wel gezien worden, met een voorlopige zevende plaats presteert Club in de competitie gewoonweg ondermaats. Bovendien leverden de zomeraanwinsten allerminst het gewenste rendement op. En dus zijn de West-Vlamingen van plan om bij te sturen in januari.

Streep door Struijk

Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits vermist Ferran Jutgla en Thiago tot dusver veel te weinig rendement opleverden. Daarnaast wil men ook aan de defensie sleutelen. Zo is Blauw-Zwart op zoek naar een nieuwe leider in het centrum van de verdediging.

Eén van de namen die daarvoor naar voren worden geschoven, is die van Pascal Struijk. Maar inmiddels werd een mogelijke transfer van de Leeds United-sterkhouder vanuit Engeland pertinent ontkend. Al zou dat niets te maken hebben met financiële redenen.

15 Miljoen? Geen probleem

De vraagprijs van Struijk zou momenteel zo'n 15 miljoen euro bedragen. Een immense som naar Belgische normen, toch beweert Yorkshire Evening Post dat Club in staat is om zo'n bedrag te spenderen tijdens de wintermercato. Blauw-Zwart lijkt dus bereid om fors te dokken voor zijn wintertargets. Al mag door de naam van Struijk dus een streep getrokken worden.

Indien Club slechts één speler kan halen in januari, wie zou u kiezen?

Meest recent

"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

15
15
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

131
131
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

243
243
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

101
101
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

64
64
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

189
189
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

157
157
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

164
164
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

231
231
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

530
530
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

455
455
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

482
482
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

192
192
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

735
735
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

647
647
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

231
231
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

149
149
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

454
454
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

517
517
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

192
192
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

127
127
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

472
472
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

309
309
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

325
325

Meer sportnieuws