'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

528
'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

De komende weken hoopt Ronny Deila om eindelijk het juiste recept te vinden, maar dat Club Brugge in januari nood heeft aan vers bloed staat nu al vast. Vooral in het hart van de defensie lijkt versterking geen overbodige luxe. Al mag Vincent Mannaert zijn toptarget wellicht reeds schrappen.

Blauw-Zwart was eigenlijk vorige zomer al op zoek naar een extra centrale verdediger, om uiteindelijk toch het viertal Brandon Mechele, Jorne Spileers, Joel Ordonez en Dedryck Boyata het vertrouwen te gunnen. Intussen is evenwel duidelijk dat die mix niet zal volstaan om mee te doen om de prijzen.

LEES OOK: Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Struijk

Het bestuur hield er vooraf dan ook al rekening mee dat het in januari mogelijk zou moeten ingrijpen, wat nu dus effectief het geval blijkt. Een van de voornaamste redenen om tot dan de kat uit de boom te kijken was dat Club naast diverse toptargets greep, en niet zomaar wou settelen voor een plan B.

Een van die pistes was Pascal Struijk, een dossier dat volgens Sacha Tavolieri weer vanonder stof wordt gehaald. Mannaert zou tijdens de wintermercato namelijk een poging willen wagen om de 24-jarige Nederlander, die tevens over een Belgisch paspoort beschikt, alsnog naar Jan Breydel te lokken.

15 miljoen

Alleen moet hij dan wel nog een paar stevige struikelblokken zien te overwinnen, waaronder Struijk zijn aanzienlijk prijskaartje. Zo vraagt Leeds nog volgens de transferspecialist nog steeds een slordige 15 miljoen voor de linkspoot, die de afgelopen weken nog de aanvoerdersband om zijn arm droeg.

Zijn coach Daniel Farke verzette zich dan ook niet zomaar tegen zijn vertrek, iets wat de Duitser volgens Yorkshire Evening Post straks opnieuw van plan is. Het medium acht het dan ook erg onwaarschijnlijk dat Struijk, die zelf wel zou openstaan voor een verhuis naar Brugge, andere oorden opzoekt.

Geen bod

Tot slot geeft dezelfde bron nog mee dat Leeds tot dusver nog geen enkel officieel bod vanuit Westkapelle ontving. Struijk verbond zijn lot vorig jaar overigens nog tot medio 2027 aan het nummer drie uit de Championship. Of hoe Mannaert daar toch terug achter het net dreigt te vissen.

Club Brugge moet all-in gaan voor Struijk

Meest recent

Voetbalwereld in diepe rouw: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

44
44
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

39
39
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

76
76
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

70
70
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

129
129
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

132
132
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1173
1173
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

282
282
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

248
248
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

253
253
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

206
206
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

95
95
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

123
123
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

323
323
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

200
200
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

459
459
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

378
378
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

159
159
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

179
179

Meer sportnieuws