'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

528 stemmen
'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

De komende weken hoopt Ronny Deila om eindelijk het juiste recept te vinden, maar dat Club Brugge in januari nood heeft aan vers bloed staat nu al vast. Vooral in het hart van de defensie lijkt versterking geen overbodige luxe. Al mag Vincent Mannaert zijn toptarget wellicht reeds schrappen.

Blauw-Zwart was eigenlijk vorige zomer al op zoek naar een extra centrale verdediger, om uiteindelijk toch het viertal Brandon Mechele, Jorne Spileers, Joel Ordonez en Dedryck Boyata het vertrouwen te gunnen. Intussen is evenwel duidelijk dat die mix niet zal volstaan om mee te doen om de prijzen.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Struijk

Het bestuur hield er vooraf dan ook al rekening mee dat het in januari mogelijk zou moeten ingrijpen, wat nu dus effectief het geval blijkt. Een van de voornaamste redenen om tot dan de kat uit de boom te kijken was dat Club naast diverse toptargets greep, en niet zomaar wou settelen voor een plan B.

Een van die pistes was Pascal Struijk, een dossier dat volgens Sacha Tavolieri weer vanonder stof wordt gehaald. Mannaert zou tijdens de wintermercato namelijk een poging willen wagen om de 24-jarige Nederlander, die tevens over een Belgisch paspoort beschikt, alsnog naar Jan Breydel te lokken.

15 miljoen

Alleen moet hij dan wel nog een paar stevige struikelblokken zien te overwinnen, waaronder Struijk zijn aanzienlijk prijskaartje. Zo vraagt Leeds nog volgens de transferspecialist nog steeds een slordige 15 miljoen voor de linkspoot, die de afgelopen weken nog de aanvoerdersband om zijn arm droeg.

Zijn coach Daniel Farke verzette zich dan ook niet zomaar tegen zijn vertrek, iets wat de Duitser volgens Yorkshire Evening Post straks opnieuw van plan is. Het medium acht het dan ook erg onwaarschijnlijk dat Struijk, die zelf wel zou openstaan voor een verhuis naar Brugge, andere oorden opzoekt.

Geen bod

Tot slot geeft dezelfde bron nog mee dat Leeds tot dusver nog geen enkel officieel bod vanuit Westkapelle ontving. Struijk verbond zijn lot vorig jaar overigens nog tot medio 2027 aan het nummer drie uit de Championship. Of hoe Mannaert daar toch terug achter het net dreigt te vissen.

Club Brugge moet all-in gaan voor Struijk

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

135
135
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

172
172
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

56
56
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

396
396
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

75
75
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

287
287
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

40
40
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

78
78
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

126
126
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

259
259
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

810
810
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

219
219
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

295
295
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

443
443
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

551
551
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

309
309
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

311
311
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

90
90

Meer sportnieuws