'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

door
'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

De komende weken hoopt Ronny Deila om eindelijk het juiste recept te vinden, maar dat Club Brugge in januari nood heeft aan vers bloed staat nu al vast. Vooral in het hart van de defensie lijkt versterking geen overbodige luxe. Al mag Vincent Mannaert zijn toptarget wellicht reeds schrappen.

Blauw-Zwart was eigenlijk vorige zomer al op zoek naar een extra centrale verdediger, om uiteindelijk toch het viertal Brandon Mechele, Jorne Spileers, Joel Ordonez en Dedryck Boyata het vertrouwen te gunnen. Intussen is evenwel duidelijk dat die mix niet zal volstaan om mee te doen om de prijzen.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Struijk

Het bestuur hield er vooraf dan ook al rekening mee dat het in januari mogelijk zou moeten ingrijpen, wat nu dus effectief het geval blijkt. Een van de voornaamste redenen om tot dan de kat uit de boom te kijken was dat Club naast diverse toptargets greep, en niet zomaar wou settelen voor een plan B.

Een van die pistes was Pascal Struijk, een dossier dat volgens Sacha Tavolieri weer vanonder stof wordt gehaald. Mannaert zou tijdens de wintermercato namelijk een poging willen wagen om de 24-jarige Nederlander, die tevens over een Belgisch paspoort beschikt, alsnog naar Jan Breydel te lokken.

15 miljoen

Alleen moet hij dan wel nog een paar stevige struikelblokken zien te overwinnen, waaronder Struijk zijn aanzienlijk prijskaartje. Zo vraagt Leeds nog volgens de transferspecialist nog steeds een slordige 15 miljoen voor de linkspoot, die de afgelopen weken nog de aanvoerdersband om zijn arm droeg.

Zijn coach Daniel Farke verzette zich dan ook niet zomaar tegen zijn vertrek, iets wat de Duitser volgens Yorkshire Evening Post straks opnieuw van plan is. Het medium acht het dan ook erg onwaarschijnlijk dat Struijk, die zelf wel zou openstaan voor een verhuis naar Brugge, andere oorden opzoekt.

Geen bod

Tot slot geeft dezelfde bron nog mee dat Leeds tot dusver nog geen enkel officieel bod vanuit Westkapelle ontving. Struijk verbond zijn lot vorig jaar overigens nog tot medio 2027 aan het nummer drie uit de Championship. Of hoe Mannaert daar toch terug achter het net dreigt te vissen.

Club Brugge moet all-in gaan voor Struijk

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

12
12
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

95
95
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

261
261
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

326
326
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

231
231
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

231
231
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

274
274
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws