'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

door
'Mannaert vangt bot: Club Brugge mag toptarget al schrappen'

De komende weken hoopt Ronny Deila om eindelijk het juiste recept te vinden, maar dat Club Brugge in januari nood heeft aan vers bloed staat nu al vast. Vooral in het hart van de defensie lijkt versterking geen overbodige luxe. Al mag Vincent Mannaert zijn toptarget wellicht reeds schrappen.

Blauw-Zwart was eigenlijk vorige zomer al op zoek naar een extra centrale verdediger, om uiteindelijk toch het viertal Brandon Mechele, Jorne Spileers, Joel Ordonez en Dedryck Boyata het vertrouwen te gunnen. Intussen is evenwel duidelijk dat die mix niet zal volstaan om mee te doen om de prijzen.

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Struijk

Het bestuur hield er vooraf dan ook al rekening mee dat het in januari mogelijk zou moeten ingrijpen, wat nu dus effectief het geval blijkt. Een van de voornaamste redenen om tot dan de kat uit de boom te kijken was dat Club naast diverse toptargets greep, en niet zomaar wou settelen voor een plan B.

Een van die pistes was Pascal Struijk, een dossier dat volgens Sacha Tavolieri weer vanonder stof wordt gehaald. Mannaert zou tijdens de wintermercato namelijk een poging willen wagen om de 24-jarige Nederlander, die tevens over een Belgisch paspoort beschikt, alsnog naar Jan Breydel te lokken.

15 miljoen

Alleen moet hij dan wel nog een paar stevige struikelblokken zien te overwinnen, waaronder Struijk zijn aanzienlijk prijskaartje. Zo vraagt Leeds nog volgens de transferspecialist nog steeds een slordige 15 miljoen voor de linkspoot, die de afgelopen weken nog de aanvoerdersband om zijn arm droeg.

Zijn coach Daniel Farke verzette zich dan ook niet zomaar tegen zijn vertrek, iets wat de Duitser volgens Yorkshire Evening Post straks opnieuw van plan is. Het medium acht het dan ook erg onwaarschijnlijk dat Struijk, die zelf wel zou openstaan voor een verhuis naar Brugge, andere oorden opzoekt.

Geen bod

Tot slot geeft dezelfde bron nog mee dat Leeds tot dusver nog geen enkel officieel bod vanuit Westkapelle ontving. Struijk verbond zijn lot vorig jaar overigens nog tot medio 2027 aan het nummer drie uit de Championship. Of hoe Mannaert daar toch terug achter het net dreigt te vissen.

Club Brugge moet all-in gaan voor Struijk

Meest recent

'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

58
58
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

142
142
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

63
63
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

349
349
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

46
46
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

236
236
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

486
486
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

145
145
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

189
189
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

287
287
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

291
291
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

353
353
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

524
524
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

173
173
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

295
295
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

490
490
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

381
381
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

195
195
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

429
429
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

338
338
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

731
731
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

283
283
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

366
366

Meer sportnieuws