Crisis bij AC Milan: "Zet Giroud weer in doel!"

door
Crisis bij AC Milan:

De interlandbreak maakt komend weekend klaar voor clubvoetbal en daarbij staan er meteen enkele toppers op het programma. In de Jupiler Pro League is er bijvoorbeeld de Clasico tussen Standard en Anderlecht, maar ook in het buitenland zijn er heel wat interessante affiches. In de Serie A krijgen we zondag bijvoorbeeld een kraker tussen AC Milan en Juventus.

LEES OOK: 'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Milan mist twee doelmannen

De huidige leider in Italië neemt het op tegen de nummer drie, maar bij de Rossoneri kampen ze wel met een crisisje. Milan blijkt in de aanloop naar de topper immers met een absoluut keepersprobleem te zitten.

Eerste doelman Mike Maignan is immers geschorst na zijn rode kaart in de match tegen Genoa voor de interlandbreak nu blijkt nummer twee Marco Sportiello met een blessure te kampen. Daardoor zal derde doelman Antonio Mirante onder de lat moeten plaatsnemen.

Meer dan twee jaar zonder match

Alleen is Mirante intussen al 40 jaar oud en dateert zijn laatste basisplaats in de Serie A intussen al van 18 april 2021, toen hij nog voor AS Roma speelde. In twee seizoenen bij AC Milan speelde hij amper één minuut, toen hij op de slotspeeldag van vorig seizoen in de slotfase symbolisch mocht invallen tegen Hellas Verona.

Geen ideale situatie dus, en dus wordt op sociale media al lachend gepleit om Olivier Giroud weer in doel te zetten. De Franse spits moest in de slotfase van de match tegen Genoa al even onder de lat plaatsnemen, want Milan kon niet meer wisselen op het moment dat Maignan rood kreeg. Daarbij pakte Giroud bovendien nog uit met een knappe redding.

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

35
35
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

35
35
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

48
48
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

122
122
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

48
48
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

94
94
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

958
958
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

50
50
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

62
62
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

404
404
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

200
200
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

111
111
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

132
132
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

127
127
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

966
966
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

120
120
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

56
56
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

360
360
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

819
819
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

420
420
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

632
632
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

277
277

Meer sportnieuws