Crisis bij AC Milan: "Zet Giroud weer in doel!"

door
Crisis bij AC Milan:

De interlandbreak maakt komend weekend klaar voor clubvoetbal en daarbij staan er meteen enkele toppers op het programma. In de Jupiler Pro League is er bijvoorbeeld de Clasico tussen Standard en Anderlecht, maar ook in het buitenland zijn er heel wat interessante affiches. In de Serie A krijgen we zondag bijvoorbeeld een kraker tussen AC Milan en Juventus.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Milan mist twee doelmannen

De huidige leider in Italië neemt het op tegen de nummer drie, maar bij de Rossoneri kampen ze wel met een crisisje. Milan blijkt in de aanloop naar de topper immers met een absoluut keepersprobleem te zitten.

Eerste doelman Mike Maignan is immers geschorst na zijn rode kaart in de match tegen Genoa voor de interlandbreak nu blijkt nummer twee Marco Sportiello met een blessure te kampen. Daardoor zal derde doelman Antonio Mirante onder de lat moeten plaatsnemen.

Meer dan twee jaar zonder match

Alleen is Mirante intussen al 40 jaar oud en dateert zijn laatste basisplaats in de Serie A intussen al van 18 april 2021, toen hij nog voor AS Roma speelde. In twee seizoenen bij AC Milan speelde hij amper één minuut, toen hij op de slotspeeldag van vorig seizoen in de slotfase symbolisch mocht invallen tegen Hellas Verona.

Geen ideale situatie dus, en dus wordt op sociale media al lachend gepleit om Olivier Giroud weer in doel te zetten. De Franse spits moest in de slotfase van de match tegen Genoa al even onder de lat plaatsnemen, want Milan kon niet meer wisselen op het moment dat Maignan rood kreeg. Daarbij pakte Giroud bovendien nog uit met een knappe redding.

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

1
1
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

18
18
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

183
183
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

312
312
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

43
43
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

685
685
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

135
135
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

399
399
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

330
330
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

316
316
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

518
518
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

714
714
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

358
358
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

520
520
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

388
388
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

916
916
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

422
422
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

417
417
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

449
449
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1147
1147
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

253
253
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

438
438
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

87
87

Meer sportnieuws