Crisis bij AC Milan: "Zet Giroud weer in doel!"

door
Crisis bij AC Milan:

De interlandbreak maakt komend weekend klaar voor clubvoetbal en daarbij staan er meteen enkele toppers op het programma. In de Jupiler Pro League is er bijvoorbeeld de Clasico tussen Standard en Anderlecht, maar ook in het buitenland zijn er heel wat interessante affiches. In de Serie A krijgen we zondag bijvoorbeeld een kraker tussen AC Milan en Juventus.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Milan mist twee doelmannen

De huidige leider in Italië neemt het op tegen de nummer drie, maar bij de Rossoneri kampen ze wel met een crisisje. Milan blijkt in de aanloop naar de topper immers met een absoluut keepersprobleem te zitten.

Eerste doelman Mike Maignan is immers geschorst na zijn rode kaart in de match tegen Genoa voor de interlandbreak nu blijkt nummer twee Marco Sportiello met een blessure te kampen. Daardoor zal derde doelman Antonio Mirante onder de lat moeten plaatsnemen.

Meer dan twee jaar zonder match

Alleen is Mirante intussen al 40 jaar oud en dateert zijn laatste basisplaats in de Serie A intussen al van 18 april 2021, toen hij nog voor AS Roma speelde. In twee seizoenen bij AC Milan speelde hij amper één minuut, toen hij op de slotspeeldag van vorig seizoen in de slotfase symbolisch mocht invallen tegen Hellas Verona.

Geen ideale situatie dus, en dus wordt op sociale media al lachend gepleit om Olivier Giroud weer in doel te zetten. De Franse spits moest in de slotfase van de match tegen Genoa al even onder de lat plaatsnemen, want Milan kon niet meer wisselen op het moment dat Maignan rood kreeg. Daarbij pakte Giroud bovendien nog uit met een knappe redding.

Wie moet onder de lat staan?

Meest recent

Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

2
2
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

83
83
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

11
11
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

198
198
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

100
100
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

151
151
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

319
319
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

238
238
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

253
253
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

423
423
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

483
483
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

258
258
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

226
226
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

288
288
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

149
149
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

311
311
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

79
79
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

223
223
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

377
377
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

296
296
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

319
319
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

308
308
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

402
402
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

370
370
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

161
161

Meer sportnieuws