Trainer David Moyes hoeft er niet per se nog een speler bij. De oefenmeester van Manchester United zei dat na de wedstrijd tegen Liverpool, die ondanks goed spel wel verloren ging. United verloor namelijk met 1-0.
"Ik vond dat we heel goed speelden", zei de Schot tegen
Sky Sports. "Liverpool was heel resoluut en maakte het ons moeilijk om te scoren. Wij kregen denk ik niet de beste kansen vanuit onze voorzetten. We kregen wel twee of drie kansen in de tweede helft en we waren wat ongelukkig dat we die niet af konden maken."
United zoekt al weken naar een grote naam als aanwinst, maar of er nog een speler gaat komen is nog niet zeker. "We zullen proberen om wat te gaan doen, maar van wat ik nu zag van deze spelers, ben ik meer dan gelukkig met de spelers die ik nu heb. Ik vond dat ze echt heel goed speelden, misschien wel de beste wedstrijd van het seizoen tot nu toe."
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'