Manchester City ziet alweer een grote naam vertrekken

door
Manchester City ziet alweer een grote naam vertrekken

Manchester City maakte vorig seizoen eindelijk zijn droom waar door de Champions League te winnen. Het maakte er bovendien meteen een treble van door ook de Premier League en FA Cup in de wacht te slepen. Die historische prestatie lijkt echter ook het einde van een tijdperk te zijn, want deze zomer zoeken een aantal klinkende namen andere oorden op.


Aanvoerder Ilkay Gündogan koos al voor FC Barcelona, terwijl Kyle Walker de voorbije weken hevig flirtte met Bayern München. Nu heeft een andere bekende naam ook zijn vertrek bij City aangekondigd. Na vijf jaar is het avontuur van Riyad Mahrez bij de club ten einde. De Argentijnse flankaanvaller kondigde via zijn sociale media zijn vertrek aan.

Mahrez begon zijn carrière in de Franse lagere reeksen en belandde via Le Havre in Engeland bij Leicester City. Dat speelde toen nog in de Championship, maar Mahrez loodste de Foxes naar de Premier League en was één van de uitblinkers toen Leicester in 2016 verrassend de titel pakte. Hij werd dat jaar ook verkozen tot Speler van het Jaar in Engeland. Twee jaar later telde City maar liefst 68 miljoen euro neer voor zijn komst.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Gezwicht voor de Saudische miljoenen

Op zijn 32ste kiest Mahrez, die vorig seizoen al minder aan spelen toekwam, nu echter voor een nieuwe uitdaging. Hij is de volgende grote naam die zwicht voor de miljoenen uit Saudi-Arabië, waar hij zijn handtekening zette bij Al-Ahli. Daar zal hij ploegmaat worden van onder meer Edouard Mendy en Roberto Firmino.


Is zijn vertrek een aderlating voor Man City?

Meest recent

Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

6
6
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

69
69
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

179
179
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

42
42
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

244
244
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

182
182
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

300
300
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

146
146
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

63
63
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

170
170
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

64
64
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

343
343
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

513
513
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

80
80
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

277
277
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

230
230
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

466
466
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

427
427
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

658
658
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

565
565
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

152
152
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

506
506
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

189
189

Meer sportnieuws