'Spurs-eigenaar grijpt in: megatransfer Kane in aantocht'

door
'Spurs-eigenaar grijpt in: megatransfer Kane in aantocht'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Harry Kane deze zomer nog zal vertrekken bij Tottenham Hotspur. De Londense club was tot dusver niet happig om mee te werken aan een transfer van de Engelse topspits. Maar na een interventie van eigenaar Joe Lewis zou daar inmiddels verandering in zijn gekomen.

Kane ligt al zowat zijn hele voetbalcarrière onder contract bij Tottenham. In 2004 sloot hij zich er bijvoorbeeld al aan bij de jeugdopleiding. Doorheen de jaren werd hij zo nu en dan wel eens uitgeleend, maar inmiddels is de aanvaller uitgegroeid tot een absoluut clubboegbeeld. Ondanks enkele knappe individuele onderscheidingen, is zijn prijzenkast echter nog steeds leeg. En daar lijkt bij de Spurs maar geen verandering in te komen.

LEES OOK: Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Koppig Tottenham

De aanvoerder van de Engelse nationale ploeg overweegt dan ook een nieuwe stap. En deze zomer is hij zijn laatste contractjaar ingegaan. Pogingen om zijn overeenkomst toch te verlengen, werden tot dusver afgeblokt door de aanvaller en zijn entourage. Desondanks stelde Tottenham zich tot dusver halsstarrig op in de transfergesprekken met andere clubs. Volgens onder meer The Daily Mail en The Telegraph heeft eigenaar Lewis nu echter ingegrepen.

Bijtekenen of verkopen

De grote baas zou voorzitter Daniel Levy, die bekend staat als een lastige onderhandelaar, een duidelijke opdracht hebben gegeven: indien Kane niet verlengt, moet hij deze zomer verkocht worden. Lewis wil absoluut voorkomen dat de aanvaller een jaar later gratis de deur uitwandelt. Die ontwikkelingen zullen ze bij Bayern München graag zien gebeuren. De verwachting is dan ook dat de Duitse kampioen weldra met een nieuw bod zal komen op de spits. Al zou Tottenham nog steeds mikken op een transfersom die de 100 miljoen euro benadert.

Kane hoort bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

4
4
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

9
9
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

61
61
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

124
124
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

116
116
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

84
84
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

59
59
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

108
108
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

84
84
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

128
128
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

259
259
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

62
62
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

40
40
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

155
155
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

325
325
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

190
190
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

276
276
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

80
80
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

119
119
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

50
50
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

101
101
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

441
441
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

238
238
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

129
129

Meer sportnieuws