'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

door
'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

De transferzomer van Anderlecht verloopt tot dusver zeer moeizaam. Paars-Wit zou deze zomer een achttal versterkingen willen halen, maar twee maanden nadat ze hun laatste wedstrijd speelden staat de teller nog steeds op nul nieuwe spelers. Stilaan lijkt er wel één en ander op gang te komen, want de nakende jackpot die Anderlecht zou vangen met de verkoop van Bart Verbruggen zou het dossier van Kasper Dolberg in een stroomversnelling gebracht hebben.


Daarmee heeft Anderlecht eindelijk een nieuwe spits gevonden, maar dat betekent lang niet dat het huiswerk af is. Door het vertrek van Islam Slimani zal er bijvoorbeeld nog een tweede spits nodig zijn en dus heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog een aantal namen op zijn verlanglijstje staan. Eén van hen mag echter geschrapt worden. Thierno Barry werd naar voor geschoven als mogelijke optie, maar volgens Sacha Tavolieri ligt de toekomst van de goalgetter van SK Beveren in het buitenland.

De 20-jarige Fransman zou onder meer de interesse opgewekt hebben van FC Basel. De Zwitserse club kende een vreemd seizoen, waarin ze amper vijfde eindigden in de competitie maar wel op enkele seconden van de finale van de Conference League strandden. Dat straffe Europese parcours zorgde ervoor dat er heel wat belangstelling is voor offensieve goudhaantjes Dan Ndoye en Zeki Amdouni.

LEES OOK: Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

Beveren wil jackpot

Barry zou dus weleens hun vertrek moeten gaan opvangen, maar dan zal Basel er wel uit moeten raken met Beveren. Dat hoopt op de jackpot en zou maar liefst 5 miljoen euro willen incasseren. Ze zitten ook in een sterke onderhandelingspositie, want in maart tekende Barry nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 met optie. Hij scoorde vorig seizoen 20 keer in de Challenger Pro League.


Jammer voor Anderlecht?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

51
51
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

95
95
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

165
165
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

494
494
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

730
730
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

182
182
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

655
655
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

426
426
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws