'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

door
'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

De transferzomer van Anderlecht verloopt tot dusver zeer moeizaam. Paars-Wit zou deze zomer een achttal versterkingen willen halen, maar twee maanden nadat ze hun laatste wedstrijd speelden staat de teller nog steeds op nul nieuwe spelers. Stilaan lijkt er wel één en ander op gang te komen, want de nakende jackpot die Anderlecht zou vangen met de verkoop van Bart Verbruggen zou het dossier van Kasper Dolberg in een stroomversnelling gebracht hebben.


Daarmee heeft Anderlecht eindelijk een nieuwe spits gevonden, maar dat betekent lang niet dat het huiswerk af is. Door het vertrek van Islam Slimani zal er bijvoorbeeld nog een tweede spits nodig zijn en dus heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog een aantal namen op zijn verlanglijstje staan. Eén van hen mag echter geschrapt worden. Thierno Barry werd naar voor geschoven als mogelijke optie, maar volgens Sacha Tavolieri ligt de toekomst van de goalgetter van SK Beveren in het buitenland.

De 20-jarige Fransman zou onder meer de interesse opgewekt hebben van FC Basel. De Zwitserse club kende een vreemd seizoen, waarin ze amper vijfde eindigden in de competitie maar wel op enkele seconden van de finale van de Conference League strandden. Dat straffe Europese parcours zorgde ervoor dat er heel wat belangstelling is voor offensieve goudhaantjes Dan Ndoye en Zeki Amdouni.

LEES OOK: Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

Beveren wil jackpot

Barry zou dus weleens hun vertrek moeten gaan opvangen, maar dan zal Basel er wel uit moeten raken met Beveren. Dat hoopt op de jackpot en zou maar liefst 5 miljoen euro willen incasseren. Ze zitten ook in een sterke onderhandelingspositie, want in maart tekende Barry nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 met optie. Hij scoorde vorig seizoen 20 keer in de Challenger Pro League.


Jammer voor Anderlecht?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

57
57
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

54
54
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

19
19
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

93
93
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

43
43
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

122
122
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

64
64
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

121
121
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

194
194
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

79
79
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

37
37
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

177
177
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

103
103
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

149
149
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

69
69
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

79
79
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

215
215
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

319
319
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws