'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

446 stemmen
'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

De transferzomer van Anderlecht verloopt tot dusver zeer moeizaam. Paars-Wit zou deze zomer een achttal versterkingen willen halen, maar twee maanden nadat ze hun laatste wedstrijd speelden staat de teller nog steeds op nul nieuwe spelers. Stilaan lijkt er wel één en ander op gang te komen, want de nakende jackpot die Anderlecht zou vangen met de verkoop van Bart Verbruggen zou het dossier van Kasper Dolberg in een stroomversnelling gebracht hebben.


Daarmee heeft Anderlecht eindelijk een nieuwe spits gevonden, maar dat betekent lang niet dat het huiswerk af is. Door het vertrek van Islam Slimani zal er bijvoorbeeld nog een tweede spits nodig zijn en dus heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog een aantal namen op zijn verlanglijstje staan. Eén van hen mag echter geschrapt worden. Thierno Barry werd naar voor geschoven als mogelijke optie, maar volgens Sacha Tavolieri ligt de toekomst van de goalgetter van SK Beveren in het buitenland.

De 20-jarige Fransman zou onder meer de interesse opgewekt hebben van FC Basel. De Zwitserse club kende een vreemd seizoen, waarin ze amper vijfde eindigden in de competitie maar wel op enkele seconden van de finale van de Conference League strandden. Dat straffe Europese parcours zorgde ervoor dat er heel wat belangstelling is voor offensieve goudhaantjes Dan Ndoye en Zeki Amdouni.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Beveren wil jackpot

Barry zou dus weleens hun vertrek moeten gaan opvangen, maar dan zal Basel er wel uit moeten raken met Beveren. Dat hoopt op de jackpot en zou maar liefst 5 miljoen euro willen incasseren. Ze zitten ook in een sterke onderhandelingspositie, want in maart tekende Barry nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 met optie. Hij scoorde vorig seizoen 20 keer in de Challenger Pro League.


Jammer voor Anderlecht?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

83
83
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

210
210
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

817
817
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

96
96
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

150
150
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

186
186
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

153
153
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

383
383
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

199
199
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

520
520
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws