'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

door
'Anderlecht mag weer naam van verlanglijstje schrappen'

De transferzomer van Anderlecht verloopt tot dusver zeer moeizaam. Paars-Wit zou deze zomer een achttal versterkingen willen halen, maar twee maanden nadat ze hun laatste wedstrijd speelden staat de teller nog steeds op nul nieuwe spelers. Stilaan lijkt er wel één en ander op gang te komen, want de nakende jackpot die Anderlecht zou vangen met de verkoop van Bart Verbruggen zou het dossier van Kasper Dolberg in een stroomversnelling gebracht hebben.


Daarmee heeft Anderlecht eindelijk een nieuwe spits gevonden, maar dat betekent lang niet dat het huiswerk af is. Door het vertrek van Islam Slimani zal er bijvoorbeeld nog een tweede spits nodig zijn en dus heeft CEO Sports Jesper Fredberg nog een aantal namen op zijn verlanglijstje staan. Eén van hen mag echter geschrapt worden. Thierno Barry werd naar voor geschoven als mogelijke optie, maar volgens Sacha Tavolieri ligt de toekomst van de goalgetter van SK Beveren in het buitenland.

De 20-jarige Fransman zou onder meer de interesse opgewekt hebben van FC Basel. De Zwitserse club kende een vreemd seizoen, waarin ze amper vijfde eindigden in de competitie maar wel op enkele seconden van de finale van de Conference League strandden. Dat straffe Europese parcours zorgde ervoor dat er heel wat belangstelling is voor offensieve goudhaantjes Dan Ndoye en Zeki Amdouni.

LEES OOK: Beveren raast door met volgende smaakmaker

Beveren wil jackpot

Barry zou dus weleens hun vertrek moeten gaan opvangen, maar dan zal Basel er wel uit moeten raken met Beveren. Dat hoopt op de jackpot en zou maar liefst 5 miljoen euro willen incasseren. Ze zitten ook in een sterke onderhandelingspositie, want in maart tekende Barry nog een nieuwe overeenkomst tot 2025 met optie. Hij scoorde vorig seizoen 20 keer in de Challenger Pro League.


Jammer voor Anderlecht?

Meest recent

Italiaanse krant doet gesprek Conte/Lukaku uit de doeken

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

21
21
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

50
50
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

102
102
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

28
28
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

163
163
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

290
290
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

370
370
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

97
97
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

166
166
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

308
308
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

269
269
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

268
268
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

203
203
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

375
375
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

81
81
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

115
115
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

120
120
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

64
64
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

120
120
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

98
98
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

306
306
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

106
106
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

44
44

Meer sportnieuws