Union SG kan wederom terugblikken op een puik seizoen, maar moest opnieuw afscheid nemen van zijn hoofdcoach. Zo maakten de Unionisten bekend dat de samenwerking met Karel Geraerts in onderling overleg werd stopgezet. Zijn opvolger lijkt inmiddels ook in aantocht.
Een jaartje geleden werd Geraerts van assistent tot hoofdcoach gepromoveerd, nadat zijn leermeester Felice Mazzu zwichtte voor de lokroep van stadsrivaal Anderlecht. Dat bleek een uitstekende ingreep van Union. De Limburger leidde zijn ploeg ei zo na naar de landstitel, greep nipt naast de bekerfinale en liet de Unionisten indruk maken in de Europa League. De club wou dan ook graag door met hem, maar er werd geen overeenkomst gevonden over een verbeterd contract.
LEES OOK: Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"
Trainingen al hervat En dus besloten beide partijen om de samenwerking stop te zetten. Die breuk kwam er op een slecht moment, want inmiddels werden de trainingen bij Union terug hervat. Het bestuur moet dus zo snel mogelijk een nieuwe hoofdcoach zien te vinden. Daarvoor viel al de naam van Vincent Euvrard (RWDM) en ook Miron Muslic (Cercle Brugge) was naar verluidt in beeld, maar de trainerszoektocht lijkt nu toch in de richting van één man over te hellen.Oude JPL-bekende
Volgens The Belgian Football Podcast staat Alexander Blessin immers op punt om in het Dudenpark aan de slag te gaan. Iets wat inmiddels ook bevestigd wordt door Het Nieuwsblad. De Duitser maakte destijds al een goede beurt in ons land bij KV Oostende. Vervolgens trok hij naar Genoa CFC, maar zijn Italiaanse avontuur werd geen succes en momenteel zit hij zonder club. Daar kan nu dus snel verandering in komen. Een akkoord met Union zou dichtbij zijn.💥ℹ️| BREAKING...We understand that former @kvoostende🔴🟢🟡 and @GenoaCFC🔴🔵 T1 Alexander Blessin is close to being appointed as the 🆕️ T1 @UnionStGilloise🟡🔵 pic.twitter.com/vGVwlSXmrh
— The Belgian Football Podcast (@BelgianPodcast) June 29, 2023
Kobe K