'Vier clubs vechten om spotgoedkope Meunier'

door
'Vier clubs vechten om spotgoedkope Meunier'

Thomas Meunier gaat Borussia Dortmund deze zomer verlaten. De rechtsachter komt niet meer voor in de plannen van de club en de verwachting is dat hij snel een nieuwe club zal vinden. Er is volgens het Duitse Bild alvast interesse vanuit Italië en Engeland. Meunier kan zo wellicht weer een mooie competitie ontdekken.


Meunier is ondertussen 31 jaar en kende een rotseizoen. Hij had het nodige blessureleed, maar nadien kwam hij ook niet meer voor in de plannen van de club. Hij tikte af op 1.206 minuten. De voormalige speler van Club Brugge en PSG ligt nog een jaar onder contract bij Dortmund, maar zij willen af van de 62-voudige Rode Duivel. Dortmund zou nog maar 2-4 miljoen euro vragen. Het wil vooraf af van zijn loon, want Meunier behoort tot de topverdieners.

LEES OOK: Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

Serie A en Premier League

De aanvallend ingestelde rechtsachter hoopte lange tijd op FC Barcelona, maar de Catalanen lijken geen interesse meer te hebben. Aston Villa zou ondertussen al een mooi voorstel hebben gedaan en Meunier zou met zijn manier van spelen wel passen in de Premier League. Daarnaast hebben ook Juventus, Inter en AC Milan interesse, maar Inter lijkt al geen optie meer te zijn aangezien zij wellicht in zee gaan met Cesar Azpilicueta.

Meunier moet een doordachte keuze maken, want binnen een jaar staat het EK voor de deur. Domenico Tedesco riep Meunier, wegens een gebrek aan matchritme, niet op. Timothy Castagne kon tot op heden nog niet echt overtuigen, vooral op aanvallend vlak, en een topfitte Meunier zou met zijn manier van spelen wel passen in het voetbal van Tedesco.

Voor wie moet Meunier kiezen?

Meest recent

Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

11
11
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

5
5
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

54
54
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

60
60
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

159
159
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

240
240
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

95
95
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

52
52
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

156
156
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

144
144
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

76
76
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

262
262
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

139
139
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

205
205
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

153
153
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

84
84
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

221
221
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

98
98
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

157
157
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

304
304
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

346
346
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

707
707
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

483
483
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

266
266

Meer sportnieuws