'Real Madrid gaat lopen met nieuwe Spaanse chouchou'

door
'Real Madrid gaat lopen met nieuwe Spaanse chouchou'

Real Madrid is zijn mercato al goed begonnen, want donderdag stelde het met Jude Bellingham zijn eerste grote zomeraanwinst officieel voor aan pers en publiek. De 19-jarige Engelse middenvelder werd voor een dikke 100 miljoen euro weggekaapt bij Borussia Dortmund. Daar blijft het echter niet bij, want ook een paar Spaanse revelaties strijken nog neer in het Bernabeu.


Eerder wist Real al de terugkeer van Fran Garcia af te ronden. Het maakte gebruik van zijn optie om de 23-jarige linksachter voor 5 miljoen terug te halen van Rayo Vallecano, waar hij de voorbije twee seizoenen helemaal ontbolsterde. Het leverde hem deze maand zelfs een eerste selectie voor de Spaanse nationale ploeg op. Daarnaast staat ook de nieuwe chouchou van La Roja op het punt om bij de Koninklijke neer te strijken.

Fabrizio Romano meldt immers dat Real volgende week ook de komst van Joselu zal afronden. De al 33-jarige spits kroonde zich donderdagavond nog tot held van Spanje door zijn land in de 88ste minuut voorbij Italië naar de finale van de Nations League te knallen. Het was al zijn derde goal in evenveel interlands. De laatbloeier komt over van degradant Espanyol, waar hij dit seizoen wel nog zestien keer scoorde.

LEES OOK: Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

Voorlopige vervanger Benzema

Met Joselu zelf had Real al een dag of tien een persoonlijk akkoord, maar de komende dagen moet ook alles met Espanyol afgerond worden. Daarmee heeft Real een broodnodige spits beet, want daar was plots een nijpend tekort ontstaan door het vertrek van Mariano Diaz en Karim Benzema. Ongetwijfeld zal Real wel nog op zoek gaan naar een grotere naam om het vertrek van de Gouden Bal helemaal op te vangen.


🚀

Goede transfer van Real?

Meest recent

'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

38
38
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

50
50
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

106
106
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

179
179
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

172
172
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

34
34
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

137
137
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

74
74
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

452
452
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

84
84
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

154
154
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

52
52
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

359
359
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

451
451
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

206
206
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

86
86
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

187
187
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

98
98
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

280
280
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166

Meer sportnieuws