Spaanse pers voorziet één kritische noot bij rentree Courtois

door
Spaanse pers voorziet één kritische noot bij rentree Courtois

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zich zaterdag herpakt na de slipper van enkele dagen eerder tegen Girona FC. Zo boekte de Koninklijke een logische thuisoverwinning tegen UD Almeria: 4-2. Daarbij maakte Thibaut Courtois zijn rentree tussen de Madrileense doelpalen.


De Belgische doelman moest afgelopen dinsdag forfait geven voor de partij in Girona. De Rode Duivel was immers getroffen door buikgriep en voelde zich onvoldoende fit om te spelen. Iets wat de Madrilenen duidelijk voelden. Zijn vervanger Andriy Lunin moest zich immers vier keer omdraaien en maakte bij minstens twee tegentreffers geen al te goede beurt. Maar zaterdag stond Courtois dus opnieuw in de basiself.

De Rode Duivel moest zich wel twee keer gewonnen geven. Toch trok de Spaanse pers een redelijk eenduidige conclusie: aan beide tegengoals kon de doelman amper iets doen. "Pas na 39 minuten verscheen hij een eerste keer in beeld om een schot te pakken. Met de goals van Lazaro en Robertone had hij helemaal niets te maken", schrijft men bij Marca. "Buiten de Almeria-goals waar hij niets aan kon doen, had Belg maar weinig werk. En dat loste hij ook nog eens goed op", aldus Mundo Deportivo.

AMPER EEN INVLOED
Hetzelfde geluid weerklinkt bij AS. "Hij kon niets doen aan de doelpunten van Almeria, die van vrij dichtbij werden geschoten. Door het wedstrijdscenario had hij amper een invloed." Enkel bij het Catalaanse SPORT voorziet men een kritische noot. "De reactie van de Belg, die het gewoon is een held te zijn, was hij het tweede doelpunt van Almeria niet goed. Hij had ook geen waardevolle reddingen."

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Courtois is de beste doelman in La Liga ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

45
45
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

146
146
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

18
18
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

78
78
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

126
126
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

301
301
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

78
78
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

206
206
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

231
231
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1741
1741
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

471
471
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

158
158
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

662
662
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

44
44
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

394
394
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

656
656
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws