'Lokonga krijgt mokerslag van Arsenal'

120 stemmen
'Lokonga krijgt mokerslag van Arsenal'

De carrière van Albert Sambi Lokonga zit wat in het slop. Onze landgenoot verkaste de afgelopen winter op huurbasis van Arsenal naar Crystal Palace, maar ook bij The Eagles loopt het niet vlot voor de ex-middenvelder van RSC Anderlecht. En zijn toekomst bij Arsenal ziet er niet meteen rooskleurig uit.


Lokonga is bij Crystal Palace niet zeker van een basisplaats. Tegen Wolverhampton mocht Lokonga onlangs nog eens starten, maar na een dik uur mocht hij al gaan rusten. De eenmalige Rode Duivel lijkt zo maar niet aan de nodige speelminuten te komen om de volgende stap te zetten in zijn carrière. Op 31 mei loopt zijn huurperiode bij Palace normaal gezien af en zal hij terugkeren naar moederclub Arsenal, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

Arsenal gelooft volgens transfergoeroe Fabrizio Romano nog in Lokonga, maar de Italiaan weet ook dat de eenmalige Rode Duivel moet spelen en daarom waarschijnlijk opnieuw uitgeleend zal worden. Bovendien lijken er niet meteen speelkansen in het verschiet te liggen bij Arsenal, waar deze zomer mogelijk een grote vis landt. Zo zou Declan Rice (West Ham United) volgens Ekrem Konur bovenaan het lijstje staan van The Gunners.

RICE WIL NAAR ARSENAL

Rice zelf ziet een overstap naar het Emirates Stadium ook wel zitten. Volgens Konur wil hij alleen naar Arsenal en legt hij daarom voorstellen van drie andere Premier League-clubs voorlopig naast zich neer. Rice is al jarenlang een sterkhouder bij West Ham en laat zich ook positief opmerken bij de Engelse nationale ploeg. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 80 miljoen euro kosten. Als Arsenal Rice haalt, dan lijkt een nieuwe uitleenbeurt van Lokonga mogelijk een zekerheidje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Moet Arsenal Rice halen?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

84
84
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

76
76
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

158
158
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

156
156
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

319
319
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

312
312
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

235
235
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

68
68
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

172
172
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

50
50
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

497
497
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

123
123
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

173
173
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

911
911
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

248
248
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws