'Transferkoorts bij Club Brugge: 3 aanwinsten onderweg'

door
'Transferkoorts bij Club Brugge: 3 aanwinsten onderweg'

Deelname aan de Champions' Play-Offs zit er allicht niet meer in, maar via de Europe Play-Offs zal Club Brugge er toch alles aan moeten doen om een Europees ticket af te dwingen. Dat kan immers een belangrijke factor worden in de onderhandelingen met nieuwe spelers. En het is wel degelijk de bedoeling om extra versterking aan te trekken.


Tijdens de voorbije wintermercato hield Club het nog bewust redelijk rustig. Achteraf gezien blijkt dat niet de beste keuze, maar hierdoor spaarde Blauw-Zwart wel zijn middelen op voor de komende transferperiode. En die middelen zullen goed van pas kunnen komen. In samenspraak met de nieuwe trainer zal de selectie een bepaalde kwaliteitsinjectie moeten ondergaan. Bovendien moeten bepaalde sterkhouders allicht vervangen worden.

De eerste zomeraanwinsten lijkt alvast binnen. In de voorbije weken werd vanuit Spanje meermaal de nakende komst van Victor Barbera bevestigd. De 19-jarige spits komt normaal gezien transfervrij over van de beloften van FC Barcelona. Daarnaast liet Maxim De Cuyper al weten dat hij na zijn succesvolle huurbeurt aan KVC Westerlo een nieuwe kans zal krijgen bij zijn moederclub. De linkervleugelback zal zich in de voorbereiding mogen bewijzen en mag nadien allicht de concurrentiestrijd met Bjorn Meijer aangaan.

TARGET VAN ZES MILJOEN
Daar blijft het evenwel niet bij. Met name in het aanvallende compartiment zal, afhankelijk van wie vertrekt, zeker nog minstens één aanwinst volgen. Vanuit Polen werd alvast de naam van Michal Skoras genoemd. De flankaanvaller van Lech Poznan zou rond de 6 miljoen moeten kosten. Het Nieuwsblad voegt er wel aan toe dat de uitgaven veel beperkter zullen zijn dan vorige zomer, toen Club zijn eigen transferrecord meermaals verbrak. Het zal dus zaak worden om slip aan te kopen en voldoende geduld te geven aan deze aanwinsten om hun draai te vinden.

LEES OOK: 'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club zou beter eerst een trainer aanstellen ...

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

32
32
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

53
53
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

42
42
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

18
18
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

231
231
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

137
137
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

351
351
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

343
343
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

214
214
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

329
329
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

210
210
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

129
129
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

168
168
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

669
669
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

692
692
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

324
324
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

169
169
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws