OHL-pion razend ambiteus: "Ik wil in de ploeg blijven"

door
OHL-pion razend ambiteus:

OH Leuven lijkt twee speeldagen voor het einde van de reguliere competitie niets meer te winnen of te verliezen te hebben. De Leuvenaren hebben een mirakel nodig om zich nog in de top acht te knokken, waardoor het seizoenseinde nadert voor Marc Brys en co. Tegen KV Mechelen gaf de oefenmeester vorige week een kans aan een jonkie.


Zo mocht Richie Sagrado voor de eerste keer in de basis starten in de Jupiler Pro League, tegen KV Mechelen. De jonge linksachter was wel al ingevallen, maar maakte nu dus zijn debuut in de basis bij OHL. De Belgische jeugdinternational liet een goede indruk na en trok meer dan zijn streng. Dat hij mocht meevieren in een 4-1-zege, maakte alles alleen maar mooier voor het jeugdproduct van RFC Seraing, KRC Genk en OHL.

Sagrado had zich niet verwacht aan zijn basisplaats tegen KVM. "Niet echt, tot de coach mij op training zei dat ik misschien zou spelen en mijn met de basisploeg liet meetrainen. Hij zei dat het aan mij was om mijn kans te grijpen", vertelt hij in een interview met Het Nieuwsblad. Nu wil hij meer. "Als je in de ploeg staat, wil je er blijven in staan. Maar het is aan de trainer om zijn keuzes te maken en aan mij om die te accepteren", toont Sagrado zich ambitieus.

KV OOSTENDE
OHL neemt het de komende speeldag op tegen KV Oostende. De Kustboys hebben de punten meer dan nodig in de strijd tegen de degradatie. Afwachten of Sagrado opnieuw in de basis zal staan bij de bezoekers, die hun geringe kansen op de top acht toch in leven hopen te houden in de Diaz Arena.

LEES OOK: Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

Toekomstige basisspeler van OHL?

Meest recent

Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

64
64
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

59
59
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

25
25
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

46
46
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

140
140
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

104
104
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

18
18
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

366
366
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

225
225
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

111
111
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

279
279
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

552
552
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

78
78
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

333
333
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

224
224
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

161
161
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

177
177
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

264
264
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

721
721
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

424
424
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

480
480
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

338
338
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

280
280
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

136
136

Meer sportnieuws