OHL-pion razend ambiteus: "Ik wil in de ploeg blijven"

door
OHL-pion razend ambiteus:

OH Leuven lijkt twee speeldagen voor het einde van de reguliere competitie niets meer te winnen of te verliezen te hebben. De Leuvenaren hebben een mirakel nodig om zich nog in de top acht te knokken, waardoor het seizoenseinde nadert voor Marc Brys en co. Tegen KV Mechelen gaf de oefenmeester vorige week een kans aan een jonkie.


Zo mocht Richie Sagrado voor de eerste keer in de basis starten in de Jupiler Pro League, tegen KV Mechelen. De jonge linksachter was wel al ingevallen, maar maakte nu dus zijn debuut in de basis bij OHL. De Belgische jeugdinternational liet een goede indruk na en trok meer dan zijn streng. Dat hij mocht meevieren in een 4-1-zege, maakte alles alleen maar mooier voor het jeugdproduct van RFC Seraing, KRC Genk en OHL.

Sagrado had zich niet verwacht aan zijn basisplaats tegen KVM. "Niet echt, tot de coach mij op training zei dat ik misschien zou spelen en mijn met de basisploeg liet meetrainen. Hij zei dat het aan mij was om mijn kans te grijpen", vertelt hij in een interview met Het Nieuwsblad. Nu wil hij meer. "Als je in de ploeg staat, wil je er blijven in staan. Maar het is aan de trainer om zijn keuzes te maken en aan mij om die te accepteren", toont Sagrado zich ambitieus.

KV OOSTENDE
OHL neemt het de komende speeldag op tegen KV Oostende. De Kustboys hebben de punten meer dan nodig in de strijd tegen de degradatie. Afwachten of Sagrado opnieuw in de basis zal staan bij de bezoekers, die hun geringe kansen op de top acht toch in leven hopen te houden in de Diaz Arena.

POLL: Toekomstige basisspeler van OHL?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

16
16
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

29
29
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

109
109
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

30
30
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

124
124
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

275
275
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

923
923
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

144
144
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

362
362
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

220
220
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

310
310
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

97
97
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

303
303
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

398
398
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

428
428
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

110
110
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

657
657
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

156
156
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1292
1292
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

531
531

Meer sportnieuws