'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

door
'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

Koni De Winter is eigendom van Juventus, maar de kans lijkt klein dat hij daar snel een basispion kan worden. De centrale verdediger wordt dit seizoen uitgeleend aan Empoli. Ondanks een wisselvallig seizoen kan de jonge Belg rekenen op interesse van twee clubs. Volgt er in de zomer een mooie transfer?


De Winter speelde tot op heden 12 wedstrijden voor Empoli. Hij schippert er tussen bank en basis, zo zat hij toch zes keer op de bank tijdens de laatste zeven competitiematchen. De 20-jarige Belg wordt er uitgespeeld als centrale verdediger en hij wordt aanzien als een toekomstige Rode Duivel. Dan moet hij de komende seizoen wel volop gaan spelen en verder progressie maken.

ZOALS LAVIA?

Volgens Tuttomercatoweb hebben Southampton en Stade Reims ondertussen hun oog laten vallen op hem. Southampton knokt voor het behoud in de Premier League en het is nog maar de vraag of De Winter daar veel zal spelen. Reims lijkt een betere optie te zijn, want met Will Still is er een Belgische coach. Bovendien zijn er nog een aantal Belgen actief met Thomas Foket en Maxime Busi.

De Winter zou er wellicht meer kans maken op speelminuten. De voormalige jeugdspeler van Lierse ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Juventus. Zij zijn tevreden over zijn ontwikkeling, maar een basisplaats bij de Oude Dame ligt niet echt in het verschiet. Mogelijk kan Roméo Lavia een voorbeeld zijn. Hij verliet Manchester City definitief en zette een stap terug bij Southampton, om er weldra weer enkele voorwaarts te kunnen zetten.

LEES OOK: WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

43
43
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

115
115
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

72
72
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

192
192
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

99
99
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

328
328
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

207
207
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

75
75
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

273
273
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

297
297
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

118
118
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

229
229
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

186
186
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

240
240
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

129
129
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

429
429
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

169
169
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

152
152
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

171
171
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

273
273
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

77
77
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

436
436

Meer sportnieuws