OHL hakt knoop over Kiyine door na waanzinnig ongeval

door
OHL hakt knoop over Kiyine door na waanzinnig ongeval

Vrijdagochtend raakte bekend dat Sofian Kiyine, speler van OH Leuven, een schokkend ongeval veroorzaakt had in de buurt van Luik. De 25-jarige middenvelder vlamde naar verluidt aan 200 kilometer per uur een rotonde op, waardoor zijn wagen door de muur van een aangrenzende sporthal gekatapulteerd werd. Als bij wonder vielen daarbij geen andere gewonden, want de groep kinderen die net in de hal aan het sporten was vertoefde op het moment van het ongeval in de kleedkamer.


Ook de verwondingen van Kiyine bleken al bij al nog mee te vallen, al moest de Marokkaanse Belg wel afgevoerd worden naar het ziekenhuis. Het incident lokte wel veel verontwaardiging uit. In een eerste reactie hielden ze zich bij OHL echter nog op de vlakte, omdat de precieze omstandigheden van het ongeval niet helemaal bekend waren. De beelden die op sociale media circuleerden, leken nochtans wel voor zich te spreken.

Nu heeft de club echter alsnog een eerste standpunt ingenomen. "OH Leuven heeft beslist om Sofian Kiyine voor onbepaalde duur op non-actief te plaatsen", laten ze immers weten in een statement. "De club neemt deze beslissing om het onderzoek in alle sereniteit te laten verlopen. De medische toestand van Kiyine is gezien de omstandigheden van het ongeval relatief goed. Hij mag vandaag het ziekenhuis verlaten. De club en speler zullen geen verdere commentaar geven."

NIET MEER IN ACTIE
De kans lijkt op die manier zeer klein dat we Kiyine dit seizoen nog in actie zullen zien, want er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de reguliere competitie en OHL is na de nederlaag in Genk van afgelopen weekend zo goed als uitgeteld voor de play-offs. Kiyine werd vorige zomer door OHL overgenomen van Lazio en kwam 21 keer in actie, waarbij hij goed was voor twee goals en twee assists. Hij heeft nog een contract tot 2026 aan Den Dreef.


LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Zal hij nog voor OHL spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

85
85
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

56
56
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

167
167
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

84
84
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

241
241
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

196
196
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

48
48
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

393
393
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

73
73
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

627
627
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

487
487
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

528
528
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

636
636
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

444
444
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

347
347
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

197
197
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

519
519
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

718
718
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

156
156
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

503
503
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

485
485
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

629
629
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

251
251
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

155
155

Meer sportnieuws