'Nagelsmann bezorgt Club Brugge nieuwe trainer'

door
'Nagelsmann bezorgt Club Brugge nieuwe trainer'

Club Brugge moet nog stevig aan de bak in de laatste wedstrijden van de reguliere competitie. Blauw-Zwart valt momenteel naast de top vier en moet het laatste ticket voor de Champions' Play-offs voorlopig aan AA Gent laten.


Rik De Mil moet Club opnieuw in de top vier loodsen. De West-Vlaming mag op interimbasis de honneurs waarnemen tot het einde van het seizoen. Wat er daarna met De Mil zal gebeuren, is niet duidelijk, maar Club zal meer dan waarschijnlijk op zoek gaan naar een ervaren (buitenlandse) coach. Volgens journalist Sacha Tavolieri zou Blauw-Zwart rondspeuren in Duitsland.

Club zou namelijk interesse tonen in Dino Toppmöller. De Duitser van 42 was tot voor kort nog bij Bayern München aan de slag als assistent, maar werd samen met hoofdcoach Julian Nagelsmann de laan uitgestuurd. Volgens Tavolieri zou Club de gesprekken met Toppmöller al geopend hebben. Die was vroeger als T1 ook al aan de slag bij onder meer FC Dudelange en RE Virton. Daarna werd hij assistent bij RB Leipzig en Bayern München.

ALFRED SCHREUDER
Het profiel van Toppmöller doet wat denken aan dat van Alfred Schreuder. Ook de Nederlander was assistent van een grote naam (Ronald Koeman) bij een Europese topploeg (FC Barcelona) voordat hij de touwtjes in handen kreeg bij Club Brugge. Maar de deal met Toppmöller is uiteraard nog niet rond. Er zullen ongetwijfeld nog heel wat zaken verduidelijkt moeten worden, voordat de finale punten en komma's gezet worden in het contract.

LEES OOK: Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Zou Toppmöller een goede keuze zijn?

Meest recent

‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

73
73
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

8
8
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

53
53
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

79
79
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

67
67
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

298
298
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

31
31
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

162
162
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

230
230
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

30
30
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

51
51
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

288
288
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

275
275
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

136
136
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

268
268
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

98
98
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

93
93
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

131
131
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

111
111
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

63
63
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

74
74
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

49
49

Meer sportnieuws