'Nagelsmann bezorgt Club Brugge nieuwe trainer'

door
'Nagelsmann bezorgt Club Brugge nieuwe trainer'

Club Brugge moet nog stevig aan de bak in de laatste wedstrijden van de reguliere competitie. Blauw-Zwart valt momenteel naast de top vier en moet het laatste ticket voor de Champions' Play-offs voorlopig aan AA Gent laten.


Rik De Mil moet Club opnieuw in de top vier loodsen. De West-Vlaming mag op interimbasis de honneurs waarnemen tot het einde van het seizoen. Wat er daarna met De Mil zal gebeuren, is niet duidelijk, maar Club zal meer dan waarschijnlijk op zoek gaan naar een ervaren (buitenlandse) coach. Volgens journalist Sacha Tavolieri zou Blauw-Zwart rondspeuren in Duitsland.

Club zou namelijk interesse tonen in Dino Toppmöller. De Duitser van 42 was tot voor kort nog bij Bayern München aan de slag als assistent, maar werd samen met hoofdcoach Julian Nagelsmann de laan uitgestuurd. Volgens Tavolieri zou Club de gesprekken met Toppmöller al geopend hebben. Die was vroeger als T1 ook al aan de slag bij onder meer FC Dudelange en RE Virton. Daarna werd hij assistent bij RB Leipzig en Bayern München.

ALFRED SCHREUDER
Het profiel van Toppmöller doet wat denken aan dat van Alfred Schreuder. Ook de Nederlander was assistent van een grote naam (Ronald Koeman) bij een Europese topploeg (FC Barcelona) voordat hij de touwtjes in handen kreeg bij Club Brugge. Maar de deal met Toppmöller is uiteraard nog niet rond. Er zullen ongetwijfeld nog heel wat zaken verduidelijkt moeten worden, voordat de finale punten en komma's gezet worden in het contract.

LEES OOK: 'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

Zou Toppmöller een goede keuze zijn?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

35
35
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

10
10
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

135
135
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

86
86
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

366
366
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

193
193
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

299
299
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

257
257
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

637
637
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

591
591
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

83
83
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

223
223
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

82
82
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

167
167
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

94
94
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

320
320
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

385
385

Meer sportnieuws