'Real Madrid richt transfervizier op Anderlecht'

door
'Real Madrid richt transfervizier op Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zich helemaal herpakt na een turbulente periode. De Brusselaars konden in de Conference League doorstoten tot de kwartfinales en zijn in de competitie opgerukt naar de felbegeerde achtste plaats. Die knappe prestaties heeft RSCA onder meer aan Bart Verbruggen te danken.


De 20-jarige Nederlander kreeg begin dit kalenderjaar zijn kans als nummer één bij Paars-Wit en die kans greep hij met beide handen klemvast. In een mum van tijd groeide Verbruggen uit tot één van de betere doelmannen op de Belgische velden. In Europa bevestigde hij met een heldenrol in de penaltyreeks tegen Ludogorets en een straffe match op het veld van Villarreal.

Verbruggen werd voor die prestaties inmiddels beloond met een eerste selectie voor Oranje, al moest hij zijn debuut noodgedwongen uitstellen. En ook de eerste transfergeruchten duiken al op. Zo werd de doelman onlangs al gelinkt aan Europese topclubs zoals Liverpool FC en Manchester United. Het Spaanse Defensa Central doet daar nu een schepje bovenop. Zo beweert het medium dat de naam van Verbruggen ook bij het grote Real Madrid op de lijst staat.

DOUBLURE COURTOIS
De Madrilenen zouden momenteel speuren naar een jonge, veelbelovende keeper die kan worden ingezet als doublure van Thibaut Courtois. Die rol is momenteel weggelegd voor Andriy Lunin. Maar de 24-jarige Oekraïner gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in en wordt dan allicht verkocht. De Koninklijke zou dan ook heel wat jonge keepers in Spanje en de rest van Europa volgen, ook Verbruggen zou dus op die uitgebreide lijst staan. De eerste rapporten over de Nederlander zijn alvast positief.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Verbruggen speelt volgend seizoen nog voor Anderlecht ...

Meest recent

Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

0
0
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

90
90
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

51
51
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

89
89
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

132
132
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

344
344
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

176
176
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

205
205
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

246
246
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

328
328
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

229
229
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

86
86
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

653
653
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

163
163
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

519
519
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

157
157
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

293
293
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

172
172
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

174
174
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

394
394
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

577
577
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

129
129
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

732
732
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

342
342
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

230
230

Meer sportnieuws