Anderlecht droomt luidop: "Kunnen Conference League winnen"

door
Anderlecht droomt luidop:

RSC Anderlecht heeft donderdagavond voor een flinke stunt gezorgd. Op weg naar de kwartfinales van de Conference League, wist Paars-Wit immers de scalp te veroveren van de Spaanse subtopper Villarreal CF. In de volgende ronde staat RSCA echter opnieuw voor een mooie uitdaging.


In een poging om ook de halve finales te halen, zal Anderlecht alvast niet zo ver moeten reizen. Tijdens de loting van vrijdagmiddag werd de recordkampioen immers gekoppeld aan het Nederlandse AZ Alkmaar. Op papier zeker geen onhaalbare kaart, toch mag de tegenstander allerminst onderschat worden. AZ staat niet voor niets derde in de Eredivisie. Bovendien wist het in de vorige ronde het Italiaanse SS Lazio te wippen.

Maar na de stunt tegen Villarreal is het vertrouwen bij Anderlecht groot. Zo wordt zelfs al luidop gedroomd over het winnen van de Conference League. "We schakelden Villarreal uit, vorig jaar halvefinalist van de Champions League. Dat zegt ook iets over de kwaliteit die wij hebben", stelt sportieve baas Jesper Fredberg bij Het Laatste Nieuws. "Dus ja, we geloven dat we tot het einde kunnen gaan in de Conference League. Ook al hang je altijd af van momenten. Zelfs al is AZ een héél sterke tegenstander. We believe."

GELOOF BIJ SPELERS
En ook binnen de spelergroep lijkt er voldoende geloof te heersen in een Europees stuntparcours. "Als we Villarreal kunnen uitschakelen, waarom kunnen we dan niet al onze volgende matchen winnen?", stelt Yari Verschaeren bij La Dernière Heure. "We zijn niet van plan om hier te stoppen en gaan alles geven om ook de volgende ronde te winnen." Hetzelfde geluid weerklinkt bij Killian Sardella. "We hebben ons voorgehouden dat we elke tegenstander die ons kruist kunnen kloppen. Daar moeten we in blijven geloven."

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

Denkt u dat Anderlecht de Conference League kan winnen?

Meest recent

Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

32
32
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

53
53
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

222
222
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

29
29
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

212
212
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

713
713
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

48
48
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

98
98
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

170
170
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

458
458
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

495
495
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

368
368
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

509
509
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

152
152
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

472
472
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

639
639
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

49
49
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

117
117
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

182
182
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

39
39
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

213
213
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

270
270
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

74
74

Meer sportnieuws