Kritiek zwelt aan: "Parker heeft gebrek aan professionalisme"

door
Kritiek zwelt aan:

In de 1/8ste finales van de Champions League werkt Club Brugge dinsdagavond zijn terugwedstrijd tegen SL Benfica af. Maar de hoop op een Brugse stunt in Lissabon is bijzonder klein. Daarvoor vallen de resultaten al een tijdje te fel tegen en coach Scott Parker slaagt er maar niet in om negatieve spiraal te keren.


De balans onder de opvolger van Carl Hoefkens is tot dusver bedroevend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. Bovendien is het geleverde spel ondermaats. Na de zege tegen AA Gent leek de ommekeer nochtans ingezet. Maar vrijdagavond op het veld van degradatiekandidaat (3-0-nederlaag), zakten de Bruggelingen opnieuw pijnlijk door de ondergrens. Parker geeft ook niet langer de indruk dat hij voor een oplossing kan zorgen, intern lijkt hij stilaan het vertrouwen te verliezen.

De kritiek op de Engelse trainer zwelt dan ook zienderogen aan. Bij La Tribune toonde analist Nordin Jbari zich alvast vlijmscherp. "Scott Parker heeft een gebrek aan professionalisme", stelt Jbari. "Hij arriveerde bij een club die Champions League speelt, maar kende de ploeg niet eens. Clinton Mata keert bijvoorbeeld terug uit blessure en speelt één match minder, maar vliegt er dan weer uit. Zoekt hij een oplossing? Hij heeft een oplossing. Brugge had een bepaalde ruggengraat, maar hij is degene die hen in deze situatie heeft gebracht. Hij heeft het niveau niet."

ONTSLAG NODIG
Ex-Rode Duivel Philippe Albert was het eens met zijn collega-analist. Volgens hem moet Club de samenwerking met Parker dan ook zo snel mogelijk opzeggen. "Wat er in Brugge gebeurt, is onbegrijpelijk. Op dit moment zijn Gent en Standard sterker, binnen enkele weken zou Club zelfs op de zevende plaats kunnen staan. Scott Parker aan de deur zetten? Op korte termijn is dat de oplossing, ja", aldus Albert.

LEES OOK: 'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

Club had Parker al aan de kant moeten schuiven ...

Meest recent

Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

2
2
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

8
8
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

39
39
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

66
66
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

98
98
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

148
148
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

95
95
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

262
262
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

63
63
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

280
280
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

252
252
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

127
127
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

129
129
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

74
74
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

143
143
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

281
281
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

376
376
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

56
56
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

115
115
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

368
368
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

265
265
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

124
124
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

716
716
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

158
158
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

266
266

Meer sportnieuws