Parker spreekt zich uit over dreigend ontslag

door
Parker spreekt zich uit over dreigend ontslag

Club Brugge is maandag naar Lissabon doorgereisd voor zijn Champions League-duel tegen SL Benfica. En ook Scott Parker stapte mee op het vliegtuig. De Engelsman blijft voorlopig dus op post, nochtans staat zijn positie onder gigantische druk na de bedroevende resultaten van de laatste weken.


Parker nam vlak na de jaarwissel het roer over van coach Carl Hoefkens. Maar ook hij slaagt er maar niet in om Club weer op de rails te krijgen. In de competitie bleef Blauw-Zwart onder zijn bewind voorlopig steken op een povere 12 op 30. Na de cruciale zege tegen AA Gent leek de ommekeer nochtans ingezet, maar vrijdag gingen de Bruggelingen pijnlijk onderuit op het veld van staartploeg KV Oostende (3-0). Achteraf liet Parker dan ook verstaan dat hij niet zeker was of hij tegen Benfica nog op de bank zou zitten.

Maar dat blijkt dus wel het geval. Op zijn persbabbel daags voor de match werd hij logischerwijs nog eens gepolst naar zijn positie. "Ik heb nooit gezegd dat ik niet wist of ik in Lissabon nog coach zou zijn. Ik heb enkel gezegd dat die keuze niet in mijn handen ligt", werd de Engelsman geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Er is nooit gepraat over mijn positie, dat is er een beetje van gemaakt. Natuurlijk overlopen we na elke wedstrijden een aantal zaken met het bestuur. Maar het ging nooit over mij."

GEEN TWIJFELS
Parker maakt zich dus sterk dat zijn job voorlopig niet ter discussie staat. De trainer gelooft er dan ook dat hij alsnog voor een ommekeer kan zorgen. "Of ik na vrijdag aan mijzelf gaan twijfelen ben? Neen, dat niet. Als groep was het gewoon niet goed genoeg. We waren niet op de afspraak. En nogmaals: niemand zag dat aankomen. Het is jammer, want we dachten dat het we op het goede spoor zaten."

LEES OOK: Uppercut voor Lukaku: Napoli grijpt genadeloos in

Gelooft u dat Parker alsnog voor de ommekeer zal zorgen?

Meest recent

'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

6
6
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

13
13
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

56
56
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

863
863
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

316
316
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

65
65
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

356
356
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

202
202
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

274
274
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

398
398
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

175
175
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

193
193
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

497
497
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

438
438
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

87
87
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

465
465
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

51
51
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

348
348
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

730
730
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

308
308
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

149
149
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

836
836
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1617
1617
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

708
708
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

598
598

Meer sportnieuws