Riemer geeft belangrijke update uit ziekenboeg Anderlecht

door
Riemer geeft belangrijke update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht trekt zondag naar de Ghelamco Arena om AA Gent partij te geven. Paars-Wit wil in de Arteveldestad een nieuwe stap zetten richting de top acht, waarvan het momenteel slechts één puntje verwijderd is. Brian Riemer schoof vrijdag aan voor de verzamelde pers.


De Deense oefenmeester kwam er met een belangrijke update uit de ziekenboeg van Anderlecht. Zo verscheen Marco Kana deze week opnieuw op de groepstraining. "Marco traint weer met de groep", zei Riemer. "Hij is nog niet helemaal klaar om vanavond met de RSCA Futures te spelen. Dat is zijn volgende stap. Hopelijk kan hij volgende zaterdag zijn rentree maken bij de Futures." Kana stond een tijdje aan de kant met een voetblessure, maar staat dus dicht bij zijn rentree.

Ook over Hannes Delcroix, out met een knieblessure, had Riemer nieuws, zij het iets minder goed. De verdediger zal nog even op zich laten wachten. "Bij zulke zware knieblessures kent een speler soms een terugval. We hopen dat Hannes snel terug is, maar hij traint nog niet met de groep", verklapte Riemer.

VERTONGHEN EN DREYER
Delcroix had Riemer dit weekend nochtans goed kunnen gebruiken. Er staat namelijk een vraagteken achter Jan Vertonghen. De Rode Duivel sukkelt met de enkel. Daarnaast is het ook niet zeker of Anders Dreyer aan spelen toe zal komen zondag. De winteraanwinst van RSCA is geveld door griep. Hun afwezigheid zou een ferme domper zijn voor Riemer en co. Vertonghen is belangrijk achterin en Dreyer was met 3 goals al doorslaggevend in het aanvallende compartiment.

LEES OOK: Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

Haalt Anderlecht de top 8?

Meest recent

Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

20
20
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

118
118
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

89
89
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

145
145
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

187
187
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

393
393
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

78
78
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

145
145
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

180
180
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

87
87
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

48
48
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

83
83
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

124
124
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

42
42
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

77
77
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

206
206
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

57
57
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

145
145
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

549
549
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

247
247
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

49
49
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

180
180
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

234
234

Meer sportnieuws