Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

door
Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

Romelu Lukaku scoorde vorig weekend na zes maanden eindelijk weer voor Internazionale, waar hij vorige zomer terugkeerde na een mislukt seizoen bij Chelsea. De Blues hadden een gigantische som betaald om Big Rom terug te halen, maar onder Thomas Tuchel vond hij nooit zijn draai. Zijn passage op Stamford Bridge wordt hem ook door een ex-ploegmaat niet in dank afgenomen.


Eén van de voornaamste slachtoffers van de komst van Lukaku was Timo Werner. De Duitse spits kwam plots veel minder aan spelen toe en kon ook zelden nog overtuigen wanneer hij zijn kans kreeg. Net als Lukaku mocht ook hij vorige zomer Chelsea alweer verlaten. Hij keerde voor 20 miljoen euro terug naar RB Leipzig, minder dan de helft van de transfersom die ze twee jaar eerder hadden mogen incasseren.

In een interview met The Sun rekent Werner af met zijn ex-club en ex-ploegmaat. "Het grootste probleem was dat Tuchel plots Lukaku voor mij in de pikorde zette, nadat ik in mijn eerste seizoen de Champions League gewonnen had en bijna elke wedstrijd gespeeld had", verklaarde hij. "Dat was een klap, dat plots zo'n goede speler van 120 miljoen voor mij kwam. Romelu moest spelen omdat hij zoveel gekost had en ik voelde me niet genoeg gewaardeerd. Misschien was dat een reden waarom ik zo wisselvallig speelde."

Zijn terugkeer naar Leipzig heeft Werner alvast goed gedaan, want met elf goals en vier assists in 23 wedstrijden doet hij het daar meer dan behoorlijk. Hij keert straks even terug naar Engeland, want in de achtste finales van de Champions League kijkt Leipzig Manchester City in de ogen. De heenmatch wordt woensdagavond in Duitsland gespeeld, de return wordt binnen twee weken afgewerkt.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Heb je begrip voor zijn klachten?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

120
120
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

27
27
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

159
159
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

87
87
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

387
387
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

108
108
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

264
264
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

165
165
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

699
699
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

410
410
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

399
399
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

327
327
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

436
436
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

760
760
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

164
164
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

345
345
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

396
396
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

533
533
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

712
712

Meer sportnieuws