Stopt Mignolet weldra als Rode Duivel?

door
Stopt Mignolet weldra als Rode Duivel?

Eden Hazard haakte af bij de Rode Duivels en Roberto Martinez werd bondscoach van Portugal. Gaan er nog pionnen de Rode Duivels verlaten? Wat gaat bijvoorbeeld Simon Mignolet doen? Zijn broer sprak daarover in La Dernière Heure.


'Big Si' wordt in maart 35 jaar en zijn toekomst als international is onzeker. "Hij heeft nog geen beslissing genomen. Hij wil zien wie de nieuwe coach wordt en met hem in gesprek gaan. Misschien wil de coach alleen jonge mensen opnemen in het nationale team? Simon staat open voor discussie. Hij is een veilige gok voor het team en de kleedkamer. Momenteel stoort het hem niet om naar Estland te gaan om op de bank te blijven, ook al is het niet altijd even prettig. Rode Duivel zijn is een eer voor hem. Hij bereidt alle wedstrijden voor alsof hij gaat spelen", zegt zijn broer in de Waalse krant.

VANDEVOORDT

Mignolet is hoogstens tweede keuze bij de nationale ploeg en aangezien Koen Casteels ook een zeer hoog niveau blijft halen in de Bundesliga, is het ook niet uitgesloten dat hij derde doelman kan worden. Aangezien er een nieuw tijdperk aankomt, en Mignolet de oudste doelman is, is het ook niet uitgesloten dat de volgende bondscoach voor een jonge derde doelman gaat. Die kan dan meeproeven van de sfeer en zo klaargestoomd worden voor de toekomst. 

Daarbij komt dan vaak de naam van Maarten Vandevoordt naar voren. Die doet het uitstekend bij KRC Genk en heeft zijn toptransfer naar RB Leipzig al beet. Gaat de 20-jarige doelman dit jaar het Mignolet & co moeilijk maken voor een rol als tweede keeper?

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Is Mignolet nog een grote meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

5
5
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

29
29
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

37
37
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

39
39
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

79
79
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

128
128
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

258
258
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

298
298
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

174
174
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

156
156
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

75
75
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

168
168
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

57
57
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

151
151
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

199
199
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

250
250
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

389
389
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

154
154
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

79
79
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

225
225
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

199
199
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

121
121

Meer sportnieuws