Arsène Wenger vindt het ongelofelijk dat Real Madrid meer dan honderd miljoen euro over heeft voor Gareth Bale. De oefenmeester van Arsenal denkt dat Financial Fair Play op deze manier geen enkele nut heeft. Tottenham Hotspur voelt er echter niets voor om hem te laten vertrekken, maar Real Madrid wil het hoogste bod uit de geschiedenis op tafel leggen.
Het Financial Fair Play kan op deze manier wel opgedoekt worden volgens Wenger. "Het maakt een grapje ervan. Het is verbazingwekkend dat het jaar waar in de financial fair play komt, het voetbal helemaal gek wordt", aldus de Franse oefenmeester over de mogelijke
transfer van Bale naar Real Madrid. De international van Wales ziet de overstap wel zitten.
"Je vraagt je af wat voor impact en effect het heeft op de voetbalwereld. Het lijkt alsof het allemaal nog erger wordt gemaakt dan voorheen", aldus Wenger, die hoopt dat Bale voor de Premier League behouden wordt. "Het is nooit om een grote speler te verliezen. Hij is een Britse speler en ik denk dat het belangrijk is dat Premier League de beste spelers blijft behouden."
LEES OOK:
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel