‘Europese topclub redt carrière Hazard’

door
‘Europese topclub redt carrière Hazard’

Na de teleurstellende uitschakeling op het WK in Qatar, besloot Eden Hazard om definitief een punt te zetten achter zijn carrière als international. De 31-jarige wil zich tijdens de herfst van zijn spelersloopbaan volledig gaan toeleggen op zijn clubteam. De vraag is echter welke ploeg dat zal zijn.


Hazard ligt in principe nog tot medio 2024 onder contract bij Real Madrid. Maar daar lijkt zijn verhaal stilaan afgelopen. Spaanse media meldden vlak na de WK-uitschakeling immers al dat coach Carlo Ancelotti het vertrouwen in Hazard volledig verloren is. Van de zeven aanvallende opties die de Italiaanse trainer voor handen heeft, zou de Belg slechts op de zesde plaats staan.

Het lijkt dan ook stilaan tijd voor een transfer, zeker omdat Real ook wil verlost zijn van zijn zware salaris. De voorbije dagen werden alvast meerder opties naar voren geschoven. Juventus zou bijvoorbeeld interesse tonen, maar kampt zelf met de nodige extra-sportieve problemen. Ook de MLS wordt genoemd als mogelijke bestemming. Maar mogelijk krijgt Hazard de kans bij een andere Europese topclub.

REDDINGSBOEI UIT SERIE A
Via zijn eigen website meldt de bekende Italiaanse journalist Marco Barzaghi namelijk dat Internazionale zijn dossier nauwgezet bestudeert. De Italiaanse vice-kampioen zou op zoek zijn naar een aanvaller met hetzelfde profiel als Hazard en hoopt te profiteren van zijn benarde situatie bij Real Madrid. Het is niet duidelijk of Inter mikt op een huurbeurt of definitieve transfer.

De ex-Duivel liet overigens zelf al verstaan dat hij ten vroegste komende zomer een vertrek uit Madrid overweegt. Maar mogelijk kan het vooruitzicht om op het hoogste niveau te blijven voetballen in het gezelschap van maatje Romelu Lukaku, hem op andere gedachten brengen. Al zal hij dan wel flink aan salaris moeten inbinden.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Hazard kan beter naar een kleinere club trekken ...

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

33
33
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

179
179
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

56
56
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

30
30
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

180
180
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

59
59
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

263
263
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

768
768
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

251
251
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

251
251
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

224
224
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

85
85
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

392
392
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

239
239
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

50
50
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws