'Noa Lang heeft beslissing over wintertansfer gemaakt'

door
'Noa Lang heeft beslissing over wintertansfer gemaakt'

Binnen anderhalve week gaat het seizoen van Club Brugge weer van start met een bekerwedstrijd tegen STVV. De voorbereiding draait dus op volle toeren en vanaf maandag kan coach Carl Hoefkens ook weer beschikken over het merendeel van zijn WK-gangers. Enkel op Noa Lang zal het nog een weekje langer wachten worden.


Blauw-Zwart leverde in totaal liefst acht WK-gangers af, het hoogste aantal van alle eersteklassers. Maar voor zeven van hen zat het toernooi er na de groepsfase al op. Enkel het Nederland van Lang kon de poules, en uiteindelijk ook de 1/8ste finales, overleven. Afgelopen vrijdag toonde Argentinië zich echter een maatje te groot na strafschoppen. Toch zal Lang die partij niet snel vergeten. In de verlengingen mocht hij van bondscoach Louis van Gaal immers het eerste WK-optreden uit zijn carrière maken.

En hoewel hij uiteindelijk niet verder geraakte dan een tiental speelminuten, vindt Lang dat het toernooi voor hem een succes was. Alleen al het feit dat hij erbij was na een toch wel wisselvallige eerste seizoenshelft, betekende veel voor hem. "Drie maanden geleden scheurde ik mijn enkelband", vertelt hij in gesprek met de krant Het Laatste Nieuws. "Het was helemaal niet zo vanzelfsprekend dat ik hier zou staan. Zeker niet door dat gedoe bij Club. Maar ik heb het toch gehaald."

NABIJE TOEKOMST BIJ CLUB
Met zijn WK-debuut zette Lang bovendien een nieuwe stap richting zijn langverwachte toptransfer. Maar die lijkt ten vroegste pas komende zomer aan de orde. Zo heeft hij op korte termijn nog plannen bij Club Brugge, hij wil zo snel mogelijk de achterstand op leider KRC Genk goed zien te maken. "Vanaf nu gaat mijn focus weer vol naar Club. Ik wil mijn derde titel op rij winnen. En België weer laten zien dat wij de beste zijn", lijkt hij een wintertransfer helemaal uit te sluiten.

POLL: Lang wordt in de tweede seizoenshelft opnieuw een vaste smaakmaker bij Club ...

Meest recent

Vanaken gelooft: "We kunnen de dubbel nog binnenhalen"

Op twee speeldagen van het einde is de strijd om de titel officieel een duel geworden. KRC Genk werd ...

22
22
'OHL grijpt drastisch in na complete afgang'

OH Leuven zag vrijdag zijn laatste sprankeltje hoop op het winnen van de Europe Play-Off in rook ...

15
15
Club hoopt op rivaal: "Zij mogen eens iets voor ons doen"

Club Brugge heeft zondag gedaan wat het moest doen om zijn titeldroom in leven te houden. Het ging ...

151
151
Ondanks goal Lukaku: Napoli doet slechte zaak in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A is zondagavond weer wat spannender geworden. Leider Napoli bleef immers ...

53
53
Hrosovsky: "Daar hebben we met Genk de titel verloren"

KRC Genk mag definitief een kruis maken over de landstitel. Een 0-2-nederlaag tegen Club Brugge ...

129
129
Club nog kampioen? Hayen oordeelt over titelstrijd

Club Brugge wil dolgraag zijn titel verlengen en twee speeldagen voor het einde mag het daar nog ...

270
270
Game over voor Genk: Fink is om deze reden toch tevreden

'Strive for five' was in deze play-offs het motto van KRC Genk, maar die verhoopte vijfde titel zal ...

113
113
De Bruyne naar Napoli? Opvallende uitspraak van TD

De voorbije week kreeg het transferdossier van Kevin De Bruyne plots een verrassende wending. ...

89
89
Dender smeert OHL forfaitcijfers aan in overbodige match

In de laatste wedstrijd van dit voetbalweekend in de Jupiler Pro League stond er niets meer op het ...

44
44
Union volgende week kampioen? Bij dit scenario kan het

En toen waren ze nog met twee. KRC Genk werd zondagavond definitief uitgeteld voor de titel in de ...

412
412
Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

234
234
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

257
257
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

272
272
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

43
43
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

420
420
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

87
87
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

306
306
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

180
180
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

655
655
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

242
242

Meer sportnieuws