'Kane beslist over megatransfer vlak na WK'

door
'Kane beslist over megatransfer vlak na WK'

Engeland heeft zich dinsdagavond verzekerd van een plek in de volgende ronde van het WK in Qatar. Daarin kruisen de Three Lions aanstaande zondag de degens met Senegal. Om het verschil te maken tegen de Afrikaanse kampioen wordt onder meer op aanvoerder Harry Kane gerekend.


De spits van Tottenham Hotspur wacht nog steeds op zijn eerste doelpuntje van het toernooi, maar blijft een cruciale pion binnen het elftal van bondscoach Gareth Southgate. Bij de nationale ploeg speelt hij dan ook in een meer teruggetrokken rol, waardoor hij minder vaak scoringspositie komt. Kane compenseert dat door zich op te werpen als soort van spelmaker. Zo staat hij niet voor niets bovenaan het assist-klassement van dit WK met 3 stuks in evenveel matchen.

En wanneer hij toch wordt uitgespeeld als diepe spits, zoals bij Tottenham, toont Kane dat hij ook een neus voor doelpunten heeft. Dit seizoen tekende hij bijvoorbeeld al voor 12 goals in 15 Premier League-matchen. Die prestaties charmeren natuurlijk ook de absolute topclubs. Bayern München toont bijvoorbeeld al een hele poos concrete interesse. En die is nog niet gaan liggen.

BESLISSING NA WK
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern achter de schermen nog steeds aan een deal rond Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.

LEES OOK: Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Kane hoort bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

9
9
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

79
79
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

85
85
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

166
166
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

26
26
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

70
70
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

108
108
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

563
563
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

137
137
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

191
191
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

405
405
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

81
81
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

180
180
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

129
129
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

96
96
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

161
161
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

159
159
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

215
215
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

110
110
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

315
315
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

110
110
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

223
223

Meer sportnieuws