'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

door
'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

Juventus kan versterking gebruiken en de Oude Dame ziet het WK als een goed podium om in te schatten of bepaalde targets het niveau halen voor de Serie A. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame in Qatar een vijftal spelers. Daar zitten heel wat bekende namen uit de Belgische competitie bij.


Juventus mist genie in de aanval en Jérémy Doku is een speler die hen wel interesseert. De nog altijd maar 20-jarige Doku is een toptalent, die indien fit zeker het niveau van de Oude Dame aankan. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Voorlopig kwam hij nog niet in actie op het WK. Zal Juve de speler van België zondag aan het werk zien tegen Marokko?

EX-CERCLE EN RSCA

Een andere bekende naam is die van Strahinja Pavlovic. Die mocht 90 minuten met Servië opdraven tegen Brazilië. De 21-jarige linksvoetige verdediger speelt voor Red Bull Salzburg en speelde enkele jaren geleden nog voor Cercle Brugge. Daar liet hij toen ook een zeer goede indruk achter. Jakub Kiwior is nog een speler die op de radar staat van Juventus. De Poolse verdediger speelt voor Spezia en wordt al weken aan zowat alle Italiaanse topclubs gelinkt. De jongeling speelde in het verleden enkele jaren voor de jeugd van RSC Anderlecht, waar hij niet doorbrak. Hij wist zich echter terug te knokken tot de Serie A, waar hij indruk maakt. Kiwior is een basispion bij Polen.

Juventus zou ook nog zijn oog hebben laten vallen op Yunus Musah (19). De middenvelder komt uit voor Valencia en is met de VS aanwezig in Qatar. Tot slot is er nog Lovro Majer. De 24-jarige Kroaat verdedigt de kleuren van Stade Rennes, net als Doku.

Zou Doku goed bij Juventus passen?

Meest recent

Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

11
11
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

64
64
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

84
84
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

75
75
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

138
138
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

95
95
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

539
539
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

111
111
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

887
887
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

257
257
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

69
69
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

366
366
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

409
409
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

58
58
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

142
142
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

51
51
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

433
433
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

610
610
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

419
419
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

296
296
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

454
454
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

84
84
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

301
301

Meer sportnieuws