'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

89 stemmen
'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

Juventus kan versterking gebruiken en de Oude Dame ziet het WK als een goed podium om in te schatten of bepaalde targets het niveau halen voor de Serie A. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame in Qatar een vijftal spelers. Daar zitten heel wat bekende namen uit de Belgische competitie bij.


Juventus mist genie in de aanval en Jérémy Doku is een speler die hen wel interesseert. De nog altijd maar 20-jarige Doku is een toptalent, die indien fit zeker het niveau van de Oude Dame aankan. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Voorlopig kwam hij nog niet in actie op het WK. Zal Juve de speler van België zondag aan het werk zien tegen Marokko?

EX-CERCLE EN RSCA

Een andere bekende naam is die van Strahinja Pavlovic. Die mocht 90 minuten met Servië opdraven tegen Brazilië. De 21-jarige linksvoetige verdediger speelt voor Red Bull Salzburg en speelde enkele jaren geleden nog voor Cercle Brugge. Daar liet hij toen ook een zeer goede indruk achter. Jakub Kiwior is nog een speler die op de radar staat van Juventus. De Poolse verdediger speelt voor Spezia en wordt al weken aan zowat alle Italiaanse topclubs gelinkt. De jongeling speelde in het verleden enkele jaren voor de jeugd van RSC Anderlecht, waar hij niet doorbrak. Hij wist zich echter terug te knokken tot de Serie A, waar hij indruk maakt. Kiwior is een basispion bij Polen.

Juventus zou ook nog zijn oog hebben laten vallen op Yunus Musah (19). De middenvelder komt uit voor Valencia en is met de VS aanwezig in Qatar. Tot slot is er nog Lovro Majer. De 24-jarige Kroaat verdedigt de kleuren van Stade Rennes, net als Doku.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Zou Doku goed bij Juventus passen?

Meest recent

'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

39
39
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

30
30
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

447
447
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

108
108
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

306
306
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

121
121
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

235
235
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

710
710
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

325
325
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

264
264
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

385
385
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

344
344
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

259
259
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

177
177
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

415
415
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

301
301
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

145
145
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

182
182
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

218
218
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

102
102
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

479
479
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

326
326

Meer sportnieuws