'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

door
'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

Juventus kan versterking gebruiken en de Oude Dame ziet het WK als een goed podium om in te schatten of bepaalde targets het niveau halen voor de Serie A. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame in Qatar een vijftal spelers. Daar zitten heel wat bekende namen uit de Belgische competitie bij.


Juventus mist genie in de aanval en Jérémy Doku is een speler die hen wel interesseert. De nog altijd maar 20-jarige Doku is een toptalent, die indien fit zeker het niveau van de Oude Dame aankan. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Voorlopig kwam hij nog niet in actie op het WK. Zal Juve de speler van België zondag aan het werk zien tegen Marokko?

EX-CERCLE EN RSCA

Een andere bekende naam is die van Strahinja Pavlovic. Die mocht 90 minuten met Servië opdraven tegen Brazilië. De 21-jarige linksvoetige verdediger speelt voor Red Bull Salzburg en speelde enkele jaren geleden nog voor Cercle Brugge. Daar liet hij toen ook een zeer goede indruk achter. Jakub Kiwior is nog een speler die op de radar staat van Juventus. De Poolse verdediger speelt voor Spezia en wordt al weken aan zowat alle Italiaanse topclubs gelinkt. De jongeling speelde in het verleden enkele jaren voor de jeugd van RSC Anderlecht, waar hij niet doorbrak. Hij wist zich echter terug te knokken tot de Serie A, waar hij indruk maakt. Kiwior is een basispion bij Polen.

Juventus zou ook nog zijn oog hebben laten vallen op Yunus Musah (19). De middenvelder komt uit voor Valencia en is met de VS aanwezig in Qatar. Tot slot is er nog Lovro Majer. De 24-jarige Kroaat verdedigt de kleuren van Stade Rennes, net als Doku.

Zou Doku goed bij Juventus passen?

Meest recent

DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

50
50
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

30
30
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

61
61
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

36
36
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

214
214
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

302
302
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

99
99
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

422
422
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

195
195
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

180
180
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

238
238
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1627
1627
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

274
274
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

472
472
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1027
1027
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

227
227
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

321
321
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

725
725
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

584
584
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252

Meer sportnieuws