'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

door
'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

Juventus kan versterking gebruiken en de Oude Dame ziet het WK als een goed podium om in te schatten of bepaalde targets het niveau halen voor de Serie A. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame in Qatar een vijftal spelers. Daar zitten heel wat bekende namen uit de Belgische competitie bij.


Juventus mist genie in de aanval en Jérémy Doku is een speler die hen wel interesseert. De nog altijd maar 20-jarige Doku is een toptalent, die indien fit zeker het niveau van de Oude Dame aankan. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Voorlopig kwam hij nog niet in actie op het WK. Zal Juve de speler van België zondag aan het werk zien tegen Marokko?

EX-CERCLE EN RSCA

Een andere bekende naam is die van Strahinja Pavlovic. Die mocht 90 minuten met Servië opdraven tegen Brazilië. De 21-jarige linksvoetige verdediger speelt voor Red Bull Salzburg en speelde enkele jaren geleden nog voor Cercle Brugge. Daar liet hij toen ook een zeer goede indruk achter. Jakub Kiwior is nog een speler die op de radar staat van Juventus. De Poolse verdediger speelt voor Spezia en wordt al weken aan zowat alle Italiaanse topclubs gelinkt. De jongeling speelde in het verleden enkele jaren voor de jeugd van RSC Anderlecht, waar hij niet doorbrak. Hij wist zich echter terug te knokken tot de Serie A, waar hij indruk maakt. Kiwior is een basispion bij Polen.

Juventus zou ook nog zijn oog hebben laten vallen op Yunus Musah (19). De middenvelder komt uit voor Valencia en is met de VS aanwezig in Qatar. Tot slot is er nog Lovro Majer. De 24-jarige Kroaat verdedigt de kleuren van Stade Rennes, net als Doku.

LEES OOK: Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Zou Doku goed bij Juventus passen?

Meest recent

Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

15
15
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

164
164
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

95
95
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

155
155
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

56
56
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

146
146
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

132
132
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

800
800
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

68
68
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

95
95
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

290
290
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

130
130
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

427
427
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

190
190
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

162
162
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

222
222
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

258
258
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

169
169
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

199
199
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

384
384
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

662
662
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

385
385
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

196
196
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72

Meer sportnieuws