'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

89 stemmen
'Juventus scout jonge Rode Duivel in Qatar'

Juventus kan versterking gebruiken en de Oude Dame ziet het WK als een goed podium om in te schatten of bepaalde targets het niveau halen voor de Serie A. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame in Qatar een vijftal spelers. Daar zitten heel wat bekende namen uit de Belgische competitie bij.


Juventus mist genie in de aanval en Jérémy Doku is een speler die hen wel interesseert. De nog altijd maar 20-jarige Doku is een toptalent, die indien fit zeker het niveau van de Oude Dame aankan. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Voorlopig kwam hij nog niet in actie op het WK. Zal Juve de speler van België zondag aan het werk zien tegen Marokko?

EX-CERCLE EN RSCA

Een andere bekende naam is die van Strahinja Pavlovic. Die mocht 90 minuten met Servië opdraven tegen Brazilië. De 21-jarige linksvoetige verdediger speelt voor Red Bull Salzburg en speelde enkele jaren geleden nog voor Cercle Brugge. Daar liet hij toen ook een zeer goede indruk achter. Jakub Kiwior is nog een speler die op de radar staat van Juventus. De Poolse verdediger speelt voor Spezia en wordt al weken aan zowat alle Italiaanse topclubs gelinkt. De jongeling speelde in het verleden enkele jaren voor de jeugd van RSC Anderlecht, waar hij niet doorbrak. Hij wist zich echter terug te knokken tot de Serie A, waar hij indruk maakt. Kiwior is een basispion bij Polen.

Juventus zou ook nog zijn oog hebben laten vallen op Yunus Musah (19). De middenvelder komt uit voor Valencia en is met de VS aanwezig in Qatar. Tot slot is er nog Lovro Majer. De 24-jarige Kroaat verdedigt de kleuren van Stade Rennes, net als Doku.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zou Doku goed bij Juventus passen?

Meest recent

'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

3
3
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

29
29
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

130
130
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

124
124
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

227
227
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

125
125
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

73
73
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

184
184
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

59
59
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

132
132
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

58
58
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

134
134
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

229
229
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

553
553
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

237
237
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

908
908
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

66
66
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

527
527
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1193
1193
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

113
113
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

275
275
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

208
208
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

374
374
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

98
98

Meer sportnieuws